Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да премахна контакт от "Бързо набиране"?
#1

Здравейте,
Телефонът е Motorola E4+, с V7.1.1.
Незнайно как в приложението "Телефон", в раздела "звездичка", т.е."Бързо набиране" са се добавили контакти (към момента 12 бр.) За да премахна някой контакт от този раздел го натискам, задържам, влача до "Премахване", и той изчезва.
До тук добре, но за учудване е, че след известно време се показва там отново! Без никаква активност на притежателя през това време!?!
Моля, кажете, как да премахна трайно контакт от този раздел.
Цитирай
Аксесоари
#2

Контакти - име на контакта - Редактиране - махаш звездичката
Цитирай
#3

И според мен само контактите, които съм закичил със звездичка, трябва да са в този раздел, но уви, това не е така, прилепват се и контакти без звездичка.

Какви други настройки може да има за този раздел?!?
Цитирай
#4

Някои марки телефони добавят автоматично последните най-често набирани контакти.
Цитирай
#5

Ако последното е истина, що са се пънали да правят раздел "Хронология"??? Ама то да беше само това ...
Заигравам се понякога с тоя телефон и все повече ме дразни.
Бях щастлив докато ползвах WP8.1 с всичките му приложения. И все още, въпреки, че всеки ден му слагат по някоя и друга пръчка в спиците, не се дава, работи като пушка.
Жал ми е за мен, щото по задължение скоро ще трябва да мина на някакъв телефон с Android.
А бе гадна работа ...
Цитирай
#6

Провери в какви групи е добавен контакта. Може да е в нещо като Starred.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай
#7

Не са създавани групи.
След входящо или изходящо повикване, последно използваният контакт се появява в "Бързо набиране" и не може да се премахне от там.
Цитирай
#8

Пробвай да го запишеш на един лист и да го изтриеш от гугъл акаунта, сим картата и телефона. Би трябвало вече да го няма в бързо набиране. След това си вкарай контакта с всички данни там, телефон, име и така нататък. Вече не би трябвало да ти излиза в Бързо набиране. Дано да съм помогнал.

Poco F4 GT 12/256
Цитирай
#9

Извинявай, но не те разбирам ....След като го изтрия от всякъде, къде да го запиша отново? ... И как след това да го виждам в "Контакти"?
Цитирай
#10
Photo 

Здравейте, не знаех къде да споделя моят проблем и затова пиша тук. Напоследък забелязвам, че на иконата на вградения браузър на телефона ми в горния десен ъгъл се появи малко червено кръгче. Първоначално на него пишеше 1, после 2 сега вече е 4. Мисля, че това са някакви съобщения от google при влизане от нови устройства в google play magazin през моя профил. Въпроса ми е - как да премахна това кръгче с номерация и как да спра получаването на тези известия.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)