Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi A1 ъпдейт до Орео
#26

Съскането е още по-зле сега. Поръчах една такава простотия, надявам се да има смисъл от нея:
aliexpress.com/item/32828069770.html?spm=a2g0n.orderList.0.0.49b4c29dQfv8KJ
Аксесоари
#27

Къде го чувате това съскане?Пробвах 6вида слушалки тип тапи, няма никакво съскане...
#28

При Орео-то предполагам няма шанс, но да попитам оправено ли е ужасяващото насичане и спад на fps при снимане на видео в сравнително тъмни условия/?
#29

По зле е в пъти, поне при мен. А звука е умопомрачаващ...
#30

С други думи Xiaomi успяха да продават Note 4 в нова опаковка на невероятно по-висока цена. "Браво".
#31

С по-малка батерия, две камери и горила глас защита.
#32

Това с камерата реално не мога да го разбера, те не си ли тестват телефоните?
Как може този проблем с кадрите и звука да го имат дори и по-скъпи модели на компанията с месеци, да не кажа година и никакви мерки да не предприемат.
#33

Кой друг телефон я има тази "екстра"?
#34

Според gsmarena и твоят е с тази екстра.
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_6-review-1615p8.php
Не знам дали са го оправили вече, но каквито и клипове да намеря в тубата, звукът е зле според мен.

Ако нещата са наистина много по-добре, сподели, защото тези проблеми ме спират от това да си взема телефон на тази марка.

П.с. Ми Макс 2 също е така зле.
#35

На тъмно трябва да направя клип и трябва да падат кадрите и звука да е лош?
#36

Звука е лош само на шумно място. Например на улицата при преминаващи коли, ако си пуснал силна музика в колата или вкъщи например.
За кадрите например вечер, да няма силна светлина.
#37

Последен  Offtopic
Току що прегледах един клип, който съм снимал преди месец в една механа на слабо осветление и много шумно. Клипа е около 5мин и е перфектен, сниман е на 720p. Става въпрос за ми6.
#38

Здравейте,
Забeлезвате ли доста по-голямо забавяне, когатo се опитвате да отключите телефона със сензора за отпечатъци. При мен има значитеlno забяване в сравнениe с Нуга.
Дори при натискане на Power бутона, дисплеят сякаш се замисля преди да се включи. Иначе  досега не съм срещнал нови бъгове освен тези, които си ги имаше и в Нуга Big Grin.

Xiaomi Mi a1
#39

понякога е наложително след тези ъпдейти да се ресетне телефона до фабрични настройки. Иначе са възможни всякакви бъгове. Все пак е нова OS
#40

Това беше проблем до преди 5 години.
Иначе най големия бъг, за мен е неадекватното отчитане на разхода на батерията-първо че никаква релевантна информация няма, второ че е тотално невярна. 3мин блутуут без връзка, едва ли не яде 30% батерия. Менюто с настройките също ми се види неадекватно устроено, ама...
#41

Май.. май Mi A 1 ще излезе голям експеримент на Xiaomi.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
#42

Телефона е добър, нормално  е да има някои дребни софтуерни проблеми.Флагманите имат проблеми, та този бюджетен телефон няма да има!
#43

От днес и аз съм с MI A1,не ми излиза директно ъпдейт до Орео,все още нямам ъпдейт по каналния ред,когато дойде да изчакам ли и да си остана с Нугат,с цел изчистване на детайлите?
#44

Актуализацията се пуска поетапно - изчакай си OTA ъпдейта.

 
#45

Може ли някой да сподели като за не много напреднали безопасно рутване на телефона след като вече е качен Андроид 8. Бих искал да си ползвам нормално радиото, а и други програми изискващи този достъп.
#46

(2018-01-10, 11:22:09)NoMaD написа:  Актуализацията се пуска поетапно - изчакай си OTA ъпдейта.

aктуализацията излиза ако си с последната декемврийска версия - 7.12.19
#47

(2018-01-10, 14:19:05)suffer написа:  aктуализацията излиза ако си с последната декемврийска версия - 7.12.19

Аз съм с него и ъпдейт,по каналния ред,няма
#48

Здравейте, използвали ли сте някакви настройки за запис на видеоклипове? Очевидно mi A1 имат проблем при записване на аудио (странен звук във фонов режим) Има ли някакво решение за това?
#49

Fastboot Rom за Mi A1 Oreo може да се свали от ту:

http://bigota.d.miui.com/7.12.29/tissot_...ea979b.tgz

Но не ви препоръчвам все още да минавате на него. Има някои дребни бъгове.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


#50

Има излязла бета версия на нов ъпдейт, който теоретично оправя повечето бъгове на недоносеното Орео... А дано и по-скоро...
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)