Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 10 PRO

Имал си късмет, колега с поставянето. Никой не отрича че е лесно, просто трябват идеални условия. Радвам се, че при теб е станал от първия път.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,има ли от къде в България да се купи стъкления протектор на nilkin amazing h+ на по-нормални цени?В алито е по 15лв а тук най-малко 25лв,с доставка идва на 30лв,това си е двойно!

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Най-евтино ще ти е от Китай!
Аз съжалявам, че не грабнах един от промоционалните ringke smoke black за 20 кинта от Емаг. Вече са по 25 и доставка 7 лв....
Цитирай

Аз взех лилавия onyx от емаг.Много е як.Знам за Китай,но ще чакам 20 дни а не 2.Мерси все пак.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

(2018-10-23, 08:56:27)pi6ligara написа:  Здравейте,има ли от къде в България да се купи стъкления протектор на nilkin amazing h+ на по-нормални цени?В алито е по 15лв а тук най-малко 25лв,с доставка идва на 30лв,това си е двойно!

Понеже са ми в наблюдавани, мога да ти кажа, че през седмица ги пускат с 20% намаление, тоест пак идва към 19 -21 лв. Обаче вече няма безплатна доставка.
Цитирай

(2018-10-23, 12:44:51)gurcayy написа:  Понеже са ми в наблюдавани, мога да ти кажа, че през седмица ги пускат с 20% намаление, тоест пак идва към 19 -21 лв. Обаче вече няма безплатна доставка.

В кой сайт е това?Аз не бързам,моя телефон и без това си седи в сервиза откакто съм го купил!

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Ъъъ, извинявай, приятел. Цитирал съм грешно мнение. Мнението ми е свързано с кейсовете Ринке от емаг.

По твоят въпрос мога да кажа, че няма да намериш от стъклото под 30 лв.
Цитирай

(2018-10-23, 11:59:27)pi6ligara написа:  Аз взех лилавия onyx от емаг.Много е як.Знам за Китай,но ще чакам 20 дни а не 2.Мерси все пак.

Този Ringke case не драска ли гърба понеже е hard plastic?
Цитирай

(2018-10-23, 17:23:11)Viiipeer написа:  Този Ringke case не драска ли гърба понеже е hard plastic?

Onyx е tpu case,не е hard plastic.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

А тези с hard plastic като Fusion имат защитно фолио за гърба на телефона. Така няма как да се надере. Вече не съм с ringke щото пожълтя силикона, но фолиото си седи.
Цитирай

И Onyx-a идва със защитно фолио за гърба.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2018-10-24, 09:16:46)stenlius написа:  И Onyx-a идва със защитно фолио за гърба.

Моя Onyx от Емаг дойде без нищо,само опаковката на Ringke,едно холограмно стикерче и пакетче за влагата.Гледал съм ревюта някъде е с връзка,някъде с фолио,но моя си беше с нищо за по-лесно. Smile

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Излъгах, фолиото беше в комплекта на Nillkin стъклото, объркал съм се. Smile Onyx-а си е без нищо, само пликче, да.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Някой ползвал ли е такъв кейс https://www.aliexpress.com/item/Magnetic...st=ae803_4

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай

Здравейте колеги някой от вас ако може да ми препоръча от нашенски онлайн магазин стъклен протектор който НЕ покрива дисплея изцяло.Благодаря предварително!

HUAWEI Mate 10 Pro Titanium Gray + Band 2 Pro
Цитирай

От къде си, може в твоя град да има? 6 лв е при нас с поставянето.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

За триене

 
Цитирай

Да се трие! [Изображение: 825c32ac684ddada33eab54906490427.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

С KHA Zix съм непобедим Smile .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Рядко хваля кейсове, но този няма как да го пропусна, защото наистина е много добър. Кейсът е на KuGi и е изключително качествен, а струва десетина лв от чужбина.


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

(2018-11-12, 16:19:37)gurcayy написа:  Рядко хваля кейсове, но този няма как да го пропусна, защото наистина е много добър. Кейсът е на KuGi и е изключително качествен, а струва десетина лв от чужбина.

Имам същия. Пасва много добре, има борд над екрана. Не последно място има оребряване по страничните бордове, което осигурява много стабилен захват, дори при влажни ръце. Не се хлъзга и седи много стабилно в ръката. Препоръчвям и аз.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

(2018-11-12, 16:19:37)gurcayy написа:  Рядко хваля кейсове, но този няма как да го пропусна, защото наистина е много добър. Кейсът е на KuGi и е изключително качествен, а струва десетина лв от чужбина.

Rugged Armor е дори една идея по-добър. Има подобен, но тънкопрофилен дизайн.

P.S. Дори гърба следва извивките на телефона.
Цитирай

Да, той също е добър. Те всички подобни са копия на Spigen май. Повече никога няма да си купя силиконови, нещо много взеха да ме дразнят мазнотиите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Аз си поръчах друг Rinke, но black smoke, че старият пожълтя и ме дразни. В ибей му е паднала доволно цената. Излезе ми 18 кинта. Тея с безплатната доставка от емаг за 21 лв. ги няма вече, а стандарна цена плюс доставка ми идва на 32 лв.

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=...2516221007
Цитирай

Някой пробвал ли е хидрогел и за гърба? Понеже си го харесвам как изглежда, а кейсовете са ми неприятни..

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)