Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 10 PRO

Актив флип дееп блу и съм доволен от него от теленор

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
Аксесоари

В крайна сметка в магазин от България има ли 4д или 5д добър протектор ,който да залепя навсякъде,а не само по края?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Взех си тези двата за по 30 лв и ми се струва, че спокойно мога да до чакам мейт 40...... [Изображение: 6fe167c7f9e24ed10a5d7c0cd37b7022.jpg][Изображение: b0d982454015fb65dc79c7abfdfe530f.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Тоя втория от къде взе? Оригинален ли е?
Цитирай

от аксесоари.нет.
Още ми е в куриера и не съм го взел но
предполагам, че ще е ментарляк, както и
първия. Силиконов е и имитира кожа......
На снимката има страхотен вид, ще го видя
като го взема как ще се чувства на живо в ръката.
Първият поне има фаца и копчетата са адски лесно
натискаеми. Довечера ще дам повече инфо.

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Този е много добър - 2 години съм с него един път телефона падна на ръба и много добре го защити. Лек и тънък е калъфа, същевременно има много добър захват.

https://www.tvc-mall.com/details/litchi-...5941a.html
Цитирай

Аз чакам нилкина, че ми писна от дебелите кейсове.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

(2020-04-30, 14:08:03)eksoldier написа:  Аз чакам нилкина, че ми писна от дебелите кейсове.

Този е тънък Нилкина няма да е по-тънък
Ако го намерите , препоръчвам.
Цитирай

Тъкънта е върхи пластмаса... Имам на мофи тъкан.
Цитирай

(2020-05-01, 14:50:18)eksoldier написа:  Тъкънта е върхи пластмаса... Имам на мофи тъкан.
Не имал е предвид, че самия калъф е "тънък".... А не че е тъкан..... Да потвърждавам, и моя първият, който е подобен на колегата е тънък и удобен за хващане! Само допира на ефтина пластмаса или силикон е дразнещ.....

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

(2020-04-28, 14:20:54)doktorra написа:  Взех си тези двата за по 30 лв и ми се струва, че спокойно мога да до чакам мейт 40...... [Изображение: 6fe167c7f9e24ed10a5d7c0cd37b7022.jpg][Изображение: b0d982454015fb65dc79c7abfdfe530f.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Дойде и вторият, за който питаш колега. Нищо общо със снимката на сайта!!! Направо съм бесен и тоз е поредния, който отива в коша...... Представяш ли си колегите сложили друга снимка и най-нагло си признават, че лъжат.....
Забравете за този сайт аксесоари. Нет, но най-лошото е че тези оперират и от други подобни... Калъфи. Нет и тем подобни.....

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
[-] 1 потребител изказва благодарност на doktorra за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

(2020-05-04, 14:29:12)doktorra написа:  Дойде и вторият, за който питаш колега. Нищо общо със снимката на сайта!!! Направо съм бесен и тоз е поредния, който отива в коша...... Представяш ли си колегите сложили друга снимка и най-нагло си признават, че лъжат.....
Забравете за този сайт аксесоари. Нет, но най-лошото е че тези оперират и от други подобни... Калъфи. Нет и тем подобни.....

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Някак си подозирах, че така ще стане. Другото което забелязах че този от снимката дори там си личи че ще е евтин смисъл няма да стои добре. Иначе Rugged Armour FTW!  https://www.fasttech.com/product/9623873...ei-mate-10 Взех го от Ebay
Цитирай

(2020-05-04, 17:17:38)Viiipeer написа:  Някак си подозирах, че така ще стане. Другото което забелязах че този от снимката дори там си личи че ще е евтин смисъл няма да стои добре. Иначе Rugged Armour FTW!  https://www.fasttech.com/product/9623873...ei-mate-10 Взех го от Ebay
Този твоя е същите текстури, като първия ми само, че с обърнато местоположение Smile
За сега ще карам с него........

Втория ще се опитам да го върна днес, дано да се разберем, като хората, че не ми се занимава 
КЗП за 30 лв.

Дайте идея за гръб от естествена кожа по възможност кафяв........ Angel

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Пиши в aliexpress - huawei mate 10 pro genuine leather и ще видиш доволно кейсове с естествена кожа. Аз имах два, но с времето се протриха/захабиха и ги махнах.
[-] 2 потребители изказват благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra, Viiipeer
Цитирай

(2020-05-05, 10:03:54)eksoldier написа:  Пиши в aliexpress - huawei mate 10 pro genuine leather и ще видиш доволно кейсове с естествена кожа. Аз имах два, но с времето се протриха/захабиха и ги махнах.
Благодарско колега! Харесах си 5-6 модела и сега ще си шипна 2 поне...........
Имам следния въпрос - на гърба съм му лепнал метална пластина върху фолио
за да се ползва с магнитна стойка в колата и това дали ще пречи на тези гръбчета....???
Всички от тях са хард кейсове и ме притеснява малко спойката.............? Вие как смятате?
На силиконовите и гумените на 98% нямах проблеми.

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Ето моя кейс кожения. Сега пак го сложих, докато кацне нилкина.    
[-] 2 потребители изказват благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra, Viiipeer
Цитирай

https://www.emag.bg/kejs-huawei-car-hold...v_pd-title

На това се каня от 1 година сигурно, ама още ми свидят парите. Иначе Ringke Onyx си ползвам и съм страшно доволен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nalu_nalu за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Да! И аз го гледам ама 50 кинта... Мерси. Кожения го взех от али под 20 кинта. И тва даже на huawei не е естествена кожа, а тея модерните забравих им името...
Цитирай

(2020-05-06, 19:03:13)nalu_nalu написа:  https://www.emag.bg/kejs-huawei-car-hold...v_pd-title

На това се каня от 1 година сигурно, ама още ми свидят парите. Иначе  Ringke Onyx си ползвам и съм страшно доволен.
Направо го поръчах! Вероятно е с метална основа под кожата щом е и с магнитна стойка?
Ще споделя, като дойде. 
Вярно е малко скъпичък но поне ще дойде за 1 ден а и стойката влиза в цената.

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

(2020-05-06, 19:03:13)nalu_nalu написа:  https://www.emag.bg/kejs-huawei-car-hold...v_pd-title

На това се каня от 1 година сигурно, ама още ми свидят парите. Иначе  Ringke Onyx си ползвам и съм страшно доволен.

Моя си го бях купил в комплект с този кит. Извадих го калъфа, пробвах го и го прибрах обратно. Така и го продадох, чисто нов комплект, новият собственик остана доста доволен. Big Grin
Гърба е хубав, но не стърчи над дисплея и като цяло ако искате добра защита на телефона, не става с него. Магнита горе долу държи, но не е супер силно. А и аз лично не обичам да си слагам на духалките такива неща, шанса да провиснат или да се счупят е голям.

   
   

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Като искаш добра защита това си вземи https://www.emag.bg/zashtiten-kalyf-ring...e_products
Аз отдавна притръпнах и ползвам телефона без кейс Big Grin
Цитирай

Е същият лилав си бях взел, да. Smile

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Колко го продаде бря. Що не звънкаш. Колко пари му взе. Още са по 50 кинта да му се невиди...
Цитирай

Продадох го в комплект с телефона и още 7-8 калъфа Big Grin.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Ахаааа, ясно. Сега видях, че си пернал p30. Аз се навивах за note 10+, но има минуси които ме дразнят... Май ще ди джиткам с моя и новия нилкин. Ако mi 10 pro се появи у виваком може на него да скоча. Ако жестовете на гугъл бачкат с nova launcher.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 8 гост(и)