Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Резултати от батерията на Huawei Mate 10 PRO
#51

Здравейте, предполага се че ще има и разликата няма да е огромна, но не виждам смисъл да се downgrade-ва резолюцията при все че батерията е 4000Mah.
Цитирай
Аксесоари
#52

Само да уточна, че батерията е 3900 Wink

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#53

(2018-01-28, 00:37:38)nanobanano написа:  Само да уточна, че батерията е 3900 Wink

Само да те поправя, че е 4000. Инсталирай си Аида 64 и виж освен спековете в gsmarena. Wink

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#54

Вече има клипчета в ютуб как се разглобява телефона и на батерията пише 3900 Wink

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#55

https://ibb.co/msZSgH
Как са ви настройките? До колкото разбирам се цели икономия на енергия с тези режими.
Цитирай
#56

(2018-01-28, 11:09:39)nanobanano написа:  Вече има клипчета в ютуб как се разглобява телефона и на батерията пише 3900 Wink

[Изображение: 9260499R.png]

Пише много работи по принцип, НО какво е капацитет на батерия и как зависи и се ИЗМЕНЯ капацитета на батерията от околната температура, също голям фактор е и скоростта на разряд ... какво е Rated и съответно Typical капацитет ...


Цитат:the actual capacity of a battery is never exactly as claimed by the rated capacity
Снимката е от клипчета в ютуб как се разглобява телефона и на батерията освен 3900 пише и 4000 ...


Лек и успешен ден.
Цитирай
#57

Здравейте, притежавам телефона от около две седмици и за мен издръжливостта на батерията е много добра, да не кажа отлична. Имам един въпрос обаче, а той е винаги ли телефона зарежда в режим Super Charge? Има ли въобще режим за нормален заряд на батерията? Никъде не можах да открия отговор на този въпрос, дори и в ръководството на телефона.
Цитирай
#58

Ако използваш зарядното от окомплектовката на телефона винаги ще си зарежда в суперчардж режим. Ако искаш по-бавно зареждане просто използвай друго зарядно
Цитирай
#59

Huawei SuperCharge: Super smart, super fast, super cool, super safe
https://huawei.trustedreviews.com/huawei...zOp8Opv.99

 
Цитирай
#60

Неуморим телефон (батерия). 3 дни и 5ч. екран. [Изображение: c59e520ffd2e124d998ed7bd0c6f7b4f.jpg][Изображение: 2e5f6113347850db1ed914141c3c314c.jpg]

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#61

Батерията държи добре, но не мога да разбера защо с този амолед екран и процесор е по-зле от мате 9.С 9-ката правех два дни с около 6 часа дисплей и имах 20-ина процента, с сега съм с под 10.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#62

В момента с про-то ли си?Едни и същи неща ли ползваш?Дисплея на 9ката беше ли намален,също и на про-то?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#63

Да с прото съм. Като настройки и ползване се еднакви.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#64

Беше ми интересно дали мога да изкарам 3 денонощия с един пълен заряд  Smile. GPS пуснат, само на мобилна мрежа, малко вайбър, малко инста, малко мейл, основно браузване,  автоматична яркост


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#65

(2018-02-11, 08:41:50)boboe написа:  Батерията държи добре, но не мога да разбера защо с този амолед екран и процесор е по-зле от мате 9.С 9-ката правех два дни с около 6 часа дисплей и имах 20-ина процента, с сега съм с под 10.

10% по-голям дисплей и 10% по-лаком Lol

 
Цитирай
#66

3 дена с 6ч дисплей !?
Тая програма последно не лъжеше ли нещо ?; ) а системното какво показва
Едвам докарвам 3ч сот в рамките на 24ч,. засега ..
Цитирай
#67

Не лъже, но пускам и системните шотове. Вече се зарежда и за това има малка разлика с предния шот


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#68

На второто зареждане/при мен,телефона не съм го взимал нов/резултатине са ми по-добри и се доближават на 95 процента от това което съм постигал с мате 9.
През 70 процента от времето на ползване съм бил на wi-fi.


Прикачени файлове Миниатюри
               

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#69

Моята снощи я засякох и с всичко вкл загуби 5% за 4 часа, след което спрях вифи-то и за следващите 4 ч. падна с още 10%! актуализаран е до ...129
И понеже ми е настроено да показва за трафик на данни през моб мрежа на заключен екран, глеам че хром и гугъл бекъп транспорт яко ползват мрежата. А на хром специално му бях забранил да работи във фонов режим.
Сега резнах нацяло гугълските синхронизации и ще го наблюдавам.
Но не ми се ще да е изключена, че в гмайл са ми обеденени 3 акаунта. Сега трябва за всеки да слагам отделно приложение

edit:
3 часа по-късно и след проведени 20мин разговори и чат пат някое съобщение батерията не е мръднала от 100% . 
Сега остава да пусна само гмейла да видим, дали пак ще се оака Smile
Цитирай
#70

Просто си ъпдейтни абсолютно всичко свързано с гугъл. В последствие си пусни и автоматичната синхронизация. Дрейна ще изчезне.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#71

Всичко си е актуално.
Това, което виждам и супер ме подразни, е че са премахнали отметките на отделните неща, които искаш да ти се синхронизират в г профила. Сега щеш, не щеш всичките му тъпотии си бачкат.
Много нахален стана тоя гугъл ей.
Даже и тогъл за бързо вкл/изк на синхронизацията няма вече
Цитирай
#72

Отметките на отделните неща си ги има. Иначе са махнали общия бутон. [Изображение: 2eed8282a0905236d5b1ab486b0ec17c.jpg]

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#73

(2018-01-22, 10:01:15)djoni7o написа:  колеги направих още един тест,този път изключих часовника на заключен екран  и затворих всички приложения.....от 12 часа снощи до 10 часа сутринта не е мръднала батерията даже и с 1 %

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Този часовник от къде се включва, че рових, но нещо не намирам...
Цитирай
#74

Настройки-сигурност-Заключване на екран-Винаги да се показва информация.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#75

Здравейте, как трябва да е първото зареждане, 12 часа или просто докато се зареди?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)