Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся клавиатурата "Bulgarian keyboard" на Sasho Masho [решен]
#1

Здравейте,
Честита Нова година на всички!
От доста години ползвам клавиатурата "Bulgarian keyboard" на Sasho Masho. При поредната преинсталация обаче откривам, че е свалена от Google play.
Търся контакт със Sasho Masho. Ако някой пък има .ark файла, ще му бъда благодарен, ако го сподели с мен.

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай
Аксесоари
#2

Заповядай.
Цитирай
#3

Благодаря.
Само, че това е "Bulgarian keyboard 2".
Разликата е във фонетичната подредба на буквите. В първата версия на клавиатурата, Ч се намира на мястото на Q./вместо по-пулярната фонетика, в която е Я/
Очаквам и други предложения.

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай
#4

някои много ви мързи да търсите... вземете малко поръзчовъркайте тез пръсти... има всичко в нета, казва се чичо гугъл

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Цитирай
#5

От няколко часа търся. Засега безуспешно. Никога не съм свалял приложения, освен от Google play.
Та надеждата ми беше, ако някой е свалял от аналогични места, да удари едно рамо. Не е в мързела.

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай
#6

Виж тази
Цитирай
#7

Много ти благодаря.
Името и визията са точно на търсената клавиатура. Интересно защо, подредбата е пак в традиционната фонетика, а не в търсената от мен.Явно не е популярна.
Ще се принудя да ползвам това, което има.
Продължавам да търся, де ...

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай
#8

Помоли в раздела "Програмиране на приложения" някой да размени Ч и Я в приложението, щом ти е толкова важно.
Цитирай
#9

Изтеглих приложението от първи пост и има търсената от теб подредба. Аз ползвам стара версия на TouchPal Keyboard, която не я ъпдейтвам и има същата клавиатурна подредба. Можеш да я изтеглиш и разгледаш от този пост.


Прикачени файлове Миниатюри
       

#TeamPixel
Цитирай
#10

Проблема е решен.
Просто съм забравил, че клавиатурата има опции за промяна на подредбата. Вече всичко е О'к.

Благодаря на всички отзовали се, особено на Цветан.

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)