Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Цялата история на разговори* към даден номер
#1

Здравейте и ЧНГ!

Търся приложение, с което да си разпечатам и/или експортна историята с повиквания (входящи, изходящи, пропуснати, отказани) към определен номер. Представям си го в табличен вид с дата и час на повикването, и продължителност на разговора. Оператора може да ми предостави разпечатка само за изходящите обаждания.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
Аксесоари
#2

ЧНГ Smile
Такава програма не знам която търсиш но в бъдеще може да ти помогне нещо подобно :

Ползвам програмата Call Recorder на skvalex ,може и някоя друга програма с подобри функции да намериш, просто искам да ти дам един пример за вбъдеще ако сметнеш за добре и да ти е в полза, и за какво можеш да я използваш .
След като се инсталира отиваш в менюто на Cloud логваш се с E-Mail-си и всички разговори ти се записват и на E-Mail-а както и на телефона и после може да ги търсиш по дата ,телефонен ,номер ,име ... Така имаш и разговора, както и всякаква друга информация като дата ,телефонен ,номер ,име. .

До сега ми се е налагало точно 3 пъти и много доволен останах .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)