Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Влага в USB порта
#1

Здравейте! Притежател съм на А5(2017) водоустойчив както се знае! Та проблема ми е имам го от края на юни месец и съм го мокрил тогава само веднъж за да видя как ще се справи с това предизвикателство и всичко си беше ок! Вчера вечерта докато си лежех в леглото и го зареждах се наложи да го изключа за малко от зарядното и при следващото му включване се появи една капчица като известие която гласи: Открита е влага в ЮСБ порта. Уверете се , че порта е напълно сух и че изсушаването изисквало време. Поради тази капчица телефона отказва да се зарежда! Когато е изключен и го включа в зарядното се зарежда и при включване продължава да се зарежда до изваждането на зарядното и появата на капчицата![Изображение: 26219406_1555628064524037_51471679224429...e=5AFE38C3]
Цитирай
Аксесоари
#2

Никой ли не е имал този проблем?
Цитирай
#3

@ivanpz16, Явно често срещан проблем,  който не е задължително да бъде в следствие влага, като би могло да бъде и софтуерен проблем.  
Хвърли един поглед на това предложение и виж дали ще има резултат от стъпките, независимо, че касае друг модел Самсунг.
Разгледай и останалите мнения в темата.
Решение на проблема с показване на текст за "Влага в Usb конектора за зареждане"

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#4

Здравей чел съм всичко и съм следвал стъпките .. нищо не се получава ... знаете ли с гаранцията в самсунг севриз дали ще го оправят?
Цитирай
#5

(2018-01-07, 01:34:49)ivanpz16 написа:  Здравей чел съм всичко и съм следвал стъпките .. нищо не се получава ... знаете ли с гаранцията в самсунг севриз дали ще го оправят?

Имах такъв проблем с влагат на S7, когато бях на морето, но се оправи като се върнаx. Получих дефект на екрана и в сервиза сменили и usb порта. Всичко се пое от гаранцията.
Цитирай
#6

И на мен днес ми се появи капчицата.Рестартирах го и изчезна за един два часа но пак се появи.После пробвах с друг кабел по съвет на един колега и за сега няма проблеми.

ПП. Два часа по-късно отново се появи

ПП 2 открих и това клипче ако се появи капката ще го пробвам и това
https://www.youtube.com/watch?v=OrNIIZNmvwQ
Цитирай
#7

имам същия проблем!някой намери ли решение?

SAMSUNG GALAXY S III Jelly Bean 4.1.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)