Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на mp3 - разрешен.
#1

Здравейте колеги. Един малко ламерски въпрос - как да запиша около 900 MB мп3 песни на CD и да се четат от ,,радиото" на колата (чете mp3 формат). Пробвах с Ashapoo burning studio 2016 при записа да сваля битрейта на 160 и ми показва , че ще се съберат на диска, пускам му запис и ми записва първите 14 файла/песни и пълни диска. Явно аз не правя нещо като хората, но не мога да го хвана какво е. моля добри хора, помогнете.
Изтриване на темата, тръгнаха нещата.
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом пълниш диска с 14 песни, значи са в wave формат,  а не в Mp3
Цитирай
#3

Даваш му да записва дата файлове, а не аудио.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#4

Всеки плейър за кола не чете Data, моя чете само Audio CD.

Ползвам безплатната Burn4Free, каквито и да са песните, си ги конвертира в някакъв формат за audio диск, побирам грубо около 19-20 песни, то си показва отдолу лимитите на размер и минути директно как ще са след конвертирането. Самото то е много бързо, но записвам на 4Х скорост, за да съм сигурен, че ще ги чете (на 16Х ако са записвали бави четенето, не знам защо).

Записва точната бройка, която показва преди това. Безплатна програма е, много малка и много удобна, записва и data дискове.
Цитирай
#5

^ Да така е, не всеки чете мп3, но аз останах с впечатлението, че колегата иска да запише мп3 диск. Затова му казах как става. А ако не чете мп3, той вече знае какво да прави, но на диска ще има около 20 песни, а ако е някой сет, може и една.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)