Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за телефона

Изглеждаше и прилепна добре, но видимостта се беше намалила рязко.. Още не знам стъкло, което да ми запълва нуждите.
...
Допълнение: днес сигурно от няма и пет сантиметра телефонът се удари в масата(материали: дърво и стъкло) и този протектор се напука
https://s.click.aliexpress.com/e/biXd8hwu

Беше и малко по-широк, но идваше с четчица и найлонче с течност, които запълниха много добре въздушните празнини.

Сега слагам силиконов протектор и чакам от gearb**t
Две други стъкла
Цитирай
Аксесоари

(2018-09-27, 22:37:25)suffer написа:  Изглеждаше и прилепна добре, но видимостта се беше намалила рязко.. Още не знам стъкло, което да ми запълва нуждите.
...
Допълнение: днес сигурно от няма и пет сантиметра телефонът се удари в масата(материали: дърво и стъкло) и този протектор се напука
https://s.click.aliexpress.com/e/biXd8hwu

Беше и малко по-широк, но идваше с четчица и найлонче с течност, които запълниха много добре въздушните празнини.

Сега слагам силиконов протектор и чакам от gearb**t
Две други стъкла

Метни линк ако е удобно ?
Че и аз трябва да сменям, но незнам какво да поръчвам вече.

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

За всичко съм дал линкове


https://m.gearbest.com/screen-protectors...id=1433363
Цитирай

Тъй като ми омръзна като слушам музика със слушалки да търся преходници и т.н. си поръчах тези слушалки. Учудващо качествени слушалки за толкова малко пари! Звука е доста добър, имат бутон за пускане и спиране на песните, бутон за усилване и намаляване на звука и най важното, за тяхното ползване не е необходим преходник, заради тази недомислица - липсата на 3,5 мм. вход за слушалки на нашите Mi Note 3-ки!

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

А някой пробвал ли е bluetooth слушалки до 15$ как звучат ?
Цитирай

по-добре ги дай тия 15$ за Mi Bluetooth receiver И си ползвай нормалните слушалки в него
Цитирай

Колеги, тъй като подарих Mi Note 3 -ката на жената и тя иска по различни кейсове, ми останаха 6 броя различни кейсове - чисто нови , никога не използвани , само са пробвани. Плюс слушалките за които писах в пост № 104. И те са почти нови, ползвани са 10-тина минути. Ако някой ги иска тези неща, да пише на лични, ще се разберем, ще ги дам на цената на колкото съм ги взел.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)