Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Потвърждаване на профил след reset
#1

Здравейте. Купих едно таблетче Prestigion 3407.
Направих му factory reset, но сега изисква имейл, с който е бил активен.
Попитах стария собственик, но няма никаква идея, понеже е бил правен профил колкото да има Google Play за игри.
Има ли вариант, в който да се активира таблета ?

SONY XPERIA™  | Make.believe
Цитирай
Аксесоари
#2

Влизаш в рековери менюто и от там му правиш хардресета.
http://www.hardreset.info/devices/presti...d-wize-4g/
Опита ми казва, че има известен риск да умре  телефона, въпррки стандартната операция, но го казвам не заради ситуацията ти, а така е със всички устройства.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#3

Точно метода който му показваш, го е задължил да въведе последния мей с който е синхронизирано устройството. Не знаех, че след такъв ресет има вероятност устройството да "умре". Правил съм 7-8 един след друг, а и само от там си ресетвам телефините, и досега жертви няма!
Цитирай
#4

През recovery менюто съм направил ресета и така стана

SONY XPERIA™  | Make.believe
Цитирай
#5

Ако имаш гаранция го дай на сервиз и там ще го активират. Ако нямаш, пак на сервиз ама някой неофициален. И аз съм имал такъв проблем, много се интресувам и чета за Андроид, но друго решение не съм намерил.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#6

Абе влезте в. Youtube, за всеки модел почти има видео как се пренебрегва това потвърждаване на gmail
Цитирай
#7

Отговорите за запитването на ППетров са безполезни, защото не помагат да се заобиколи искането за въвеждане на информацията, с която е бил първоначално  създаден Гугъл акаунт !  

Някой по-запознат има ли във форума, който може да даде полезен отговор?
Цитирай
#8

ТПовдигам темата. Някой с отзив

SONY XPERIA™  | Make.believe
Цитирай
#9

Зависи от версията на андроид-а, за всички си има заобиколни начини да се активира с друг акаунт. За Андроид 8 не ми се е налагало още да търся ама едва ли тва Prestigio е с такъв.
Пиши Android (4,5,6 - какъвто ти е)FRP bypass в youtube и пробвай наред. Идеята е да се стартира браузър или файлов мениджър по някакъв начин, другото е лесно.

Вечния бетатестер!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)