Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Алкохол и мезе - как предпочитате?
#26

(2018-01-17, 23:52:09)Compare написа:  Преди няма и година ,две направих тема Фитнес андроидприложения ,програми и т.н ,нямаше и 5 дена бе заключена и изтрита поради пречината че тематиката няма нищо общо с нашият андройд форум, както и наред други мой теми ,сега попадам на тая тема и оставам без думи.
В страната на чалгата това е нормално, по-скоро ако правиш нещо различно от другите трябва да го прикриваш. В противен случай рискуваш някой кибик който стои всеки ден с бира в ръка пред блока да ти се "подиграе" на заниманието. 

Все пак темата е в Общи приказки, не виждам причина да се трие. Хората които си пият да си пишат.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-01-18, 09:28:11)MUFC написа:  Важното е да сме живи и здрави! Storstark
И пияни  Lol

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#28

(2018-01-18, 09:36:46)nehranimaiko написа:  В страната на чалгата това е нормално, по-скоро ако правиш нещо различно от другите трябва да го прикриваш. В противен случай рискуваш някой кибик който стои всеки ден с бира в ръка пред блока да ти се "подиграе" на заниманието. 

Все пак темата е в Общи приказки, не виждам причина да се трие. Хората които си пият да си пишат.

Eййй царе сте!!! И тая тема намерихте начин да я оспамите!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#29

(2018-01-17, 23:52:09)Compare написа:  Жалка работа ,който иска както иска така да го възприема .
Преди няма и година ,две направих тема Фитнес андроидприложения ,програми и т.н ,нямаше и 5 дена бе заключена и изтрита поради пречината че тематиката няма нищо общо с нашият андройд форум, както и наред други мой теми ,сега попадам на тая тема и оставам без думи.

Темата, която визираш, беше отворена в правилния раздел, но с тази разлика, че с нея ти потърси отговор на твой въпрос. Беше ти отговорено, а ти следователно благодари и сподели, че точно това си търсил.
Темата беше заключена поради изпълнение на предназначението й.
Цитирай
#30
Video 


Doogee S30
Цитирай
#31

Rock Storstark

Цитирай
#32

Много пошло.
Цитирай
#33

Емии... дошъл си в пошлата тема   Storstark
Цитирай
#34

Темата не е пошла, а горното изпълнение.
Цитирай
#35

Цитирай
#36

Ей,не чувана работа сте .Поне да бяхте почерпили по едно пиене неканените гости.
Може пък да се отвори глътка .

P.S
Не ми се влиза в излишни спорове и теми относно мойте явно лични проблеми.Приемам го така без каквато и да е злобна съвест ,минало и заминало имам си едно на ум.Явно така е устроена системата .
А до колкото поркането ,поради здравословни причини не пия и грам алкохол ,много се радвам даже да видя приятно напоркани 20Годишни диванета които ми напомнят и на моето минало .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#37

И двете в комбинация предпочитам Big Grin .Родното го има дори в не родната страна


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#38

Този нож до домашната сушеница е същият като моя, с който се развихрям в кухнята Dance
Поне прилича на Fiskars
Цитирай
#39

Част от общия прибор на студенсткото общежитие ама грам не режеше та им го наточих Big Grin
Цитирай
#40

.jpg ddddd.jpg Размер: 14.93 KB  Сваляния: 63

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#41

Тази вечер се усетих, че реда при пиенето ми на бира е обратен
на този на пиенето ми на ракия - т.е. първо сдъвквам мезето и после отпийвам
от биричката!
Наздраве!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#42

И при виното така се получава, май
Но когато сме в компания май наздравиците бъркат реда Big Grin
Цитирай
#43

Като си в компания забравяш да ядеш Big Grin Там само се пие Big Grin
Цитирай
#44

Абе едното не може без другото.
Цитирай
#45

Както ми е кеф го правя. Ако ще пия много във всички положения замезвам доволно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)