Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Logitech Z623 - помощ за удължаване на кабели !
#1

Здравейте , вкъщи разполагам с Logitech Z623 и искам да го преместя в другият край на хола , но имам 2 проблема : единият , че 3.5мм кабел който излиза от буфера е къс и може би проблева ще се реши с 3.5мм удължител , но другият проблем е по-сложен . Едната колонка е стандартна с нормална букса (нз как точно се казва ) а другата е с доста по-голяма букса и се завърта от двата края за да държи свързан кабелка към буфера . Има ли изобщо такива приставки с който да ги удължа тез кабели изобщо или трябва да налепя нещо като стирипор около буфера за да може баса да се чува по-добре ? Ако примерно отида до най-близкият ъгъл или до средата на хола басът се чува доста по-плътен и доста по-добре а при мене в ъгъла където ми е бюрото и буфера някакси не е като в средата на хола . Чета в интернет , че може би ще стане като си взема HD15 удължител , но нещо не мога да схвана работата ... Да ама проблемат е , че и да сменя кабела с 15-те пина VGA не пренася аудио . Ето снимка на кабелите който искам да удължа ! RCA за лявата колонка която е без контролерите (увеличаване , намаляне , бас , включване и изключване) все ще намери някакъв удължител . Тази другата с много пинове (май се казваше HD15 , нещо като кабела където влиза в монитора отзад ) има ли удължител за него и дали ще пренася аудио ? Има ли някой който да е вършил такива гимнастики и да помогне ?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
Аксесоари
#2

http://cablesondemandblog.com/wordpress1...onnection/
Цитирай
#3

Моля за съдействие от притежател на z623 logitech.
Цитирай
#4

(2021-12-24, 17:16:17)Krasi. написа:  Моля за съдействие от притежател на z623 logitech.

За какво съдействие става въпрос?За удължаване на кабели или имаш нещо друго в предвид?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#5

Буксата, която се свързва към субуфера беше повредена. Залята е с горещ силикон. При опит да го премахна се разпоиха пиновете.  Сега имам нужда от проъзняване на кабелите по цветове към пичовете. От платката на малката колонка има възможност

Моля, ако някой има възможност да прозвъни кабелите по цветове до пиновете да се свърже с мен. Ще заплатя за труда
Цитирай
#6

Ако е разпоен буксата, само с прозвънявне но няма да се постигне.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)