Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предстояща покупка на Xiaomi Redmi Note 4/4x,отзиви
#1

Колеги обмислям да сменям леново п1м от което съм мега доволен,със xiaomi redmi note 4/4x от виваком. Кажете някакви отзиви за телефончето,гледах доста ревюта на телефона,но ми се иска мнение от първо лице,от собственици... Искам също така да попитам какви са разликите между 4 и 4х,на повечето места информацият е малко противоречива и не съм много на ясно в какво се различават и кой е по-добър.
Цитирай
Аксесоари
#2

Във Виваком има само Redmi Note 4 4/64GB.Идентични са. Казват, че note 4x нямал 900mhz честота за LTE. Това не означава че няма да имаш 4G.Взимай смело, телефончето е страхотно.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#3

Имат съвсем малки разлики, но не съществени. За мен по-добрия е Note 4

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#4

в сайта на виваком пише че имат 4 и 4х,на доста места четох че имат бая разлика в издържливостта на батерията ?
Цитирай
#5

И за мен изборът е ноте4, даже утре го взимам точно от тях.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#6

Хубав телефон е порвътждавам.Имам глобалната версия купена от Технополис.Батерия от 6 до 8 и полувина часа екран за 4,5 дни ползване без игри.Виждал съм и по добри резултати SOT но предполагам за един ден.При мен пак е добре като се има предвид това ,че карам по 4,5 и има много стендбай.Всичко върви абсолютно плавно и без лаг.Да отбележа,че и двата телефона 4 и 4х ползват един и същ софтуер,процесор,батерия и още...абе еднакви са Big Grin
Цитирай
#7

в сайта на виваком пише че 4 е с осемядрен 1.4гхз и 3 гб рам а 4х е с осемядрен 2.0 гхз и 4 гб рам...
Цитирай
#8

Да тук може много да се омотаеш има версий с 2,3,4 гб рам и 32,64 памет.Има 4х с 3\32 ,4\64 а глобалната версия мисля че е само 4/64 .Има и 4х с 10ядрен мтк процесор.Вземай 4 рам и 64 вътрешна памет.Имат и минимални външни разлики.Ето отвори линка и погледни външните разлики на малките снимки
https://www.aliexpress.com/item/ZNP-For-...sstype=600
Цитирай
#9

(2018-01-16, 19:50:46)Cecobg написа:  в сайта на виваком пише че 4 е с осемядрен 1.4гхз и 3 гб рам а 4х е с осемядрен 2.0 гхз и 4 гб рам...

Чети внимателно! Единия е Note 4! А другия е "само" Redmi 4x има гоооляма разлика!

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#10

Взимай го, няма да съжаляваш. Страхотен е! Единствените по-слаби места които съм открил досега са камерата (прилична е, просто на слаба светлина снимките излизат бледички) и говорителят (не се заблуждавай от дупките отдолу, моно е). Иначе всичко останало от производителност до батерия е трепач. И като избираш гледай да вземеш осемядрената версия, защото десетядрената е с MTK чип.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#11

да,сега забелязах че едното е NOTE а другото не е,след като колегата niun01 ми обърна вниманието. Демек нямат избор във виваком дали ще е 4 или 4х,имат само NOTE 4. Предполагам той е и по-добрия избор ? А иначе дали ще ми дадат устройството което ще взема да го включа да видя с каква рам и какъв процесор е ?
Цитирай
#12

Във големите вериги (включително и вивак*м) се предлага само глобалната версия на Redmi Note 4 с 4 GB Ram, 64 GB Rom и 8-ядрения Snapdragon 625. Нямаш база за притеснения, вземай смело. Между двата Note 4 и Note 4x разликите, както са казали колегите са основно визуални и там честотата на LTE-то. Вземай смело, няма да сбъркаш.
Цитирай
#13

Няма страшно. С 64 и 4 е. И е SD процесор.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#14

(2018-01-16, 20:42:49)Cecobg написа:  да,сега забелязах че едното е NOTE а другото не е,след като колегата niun01 ми обърна вниманието. Демек нямат избор във виваком дали ще е 4 или 4х,имат само NOTE 4. Предполагам той е и по-добрия избор ? А иначе дали ще ми дадат устройството което ще взема да го включа да видя с каква рам и какъв процесор е ?

Естествено че ще го разцъкаш и ще видиш каквото те интересува. Проба няма как да ти откажат.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#15

Имайте предвид че телефона се продава с три коренно различни по качество сензори за камерата. Най-калпавия OV Omnivision е най-масов. Аз съм с него с малко настройки също прави страхотни снимки, но без играчка не струват. Също снима и 4к видео без никакви проблеми.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#16

От 5 месеца съм тая супер машинка и съм супер доволен!Предишния ми беше Сони z3 и не бях доволен.

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#17

@neron81  този телефон същия ли е който го продават в Технополис: http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phon...B/p/579310. ?
Цитирай
#18

Този е 3 рам и 32 ром (вътрешна памет). До скоро продаваха само 4/64, обаче явно са пуснали и тази модификация в големите вериги, така че внимавайте и питайте преди да взимате.
Цитирай
#19

Тя цената е достатъчно красноречива! Няма как да стане чудо!
Цитирай
#20

А ако взема това: https://brosbg.com/xiaomi-redmi-note-4x-dual-gsm-2577, гледай цената на предпоследния....
Цитирай
#21

https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-R...autifyAB=1
322лв с доставката до бг.


Реално тук ще дадеш 70лв отгоре за гаранция и ще го имаш малко по-бързо
Цитирай
#22

(2018-01-17, 14:08:26)person написа:  @neron81  този телефон същия ли е който го продават в Технополис: http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phon...B/p/579310. ?

Аз моя 4/64 го взех от технополис в началото на декември за 390 лева.На този защо му е толкова висока цената не знам.Освен сега да са ги надули,на моя това си му беше цената без коледни намаления ако е имало такива.
Цитирай
#23

Моят съм го купил от Англия за 115 паунда от ибей 3/32

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#24

@Miro2210  Аз го намерих същия като твоя (черен) за 389 лв, но ще изчакам още изчакам още малко, още не са излезли новите андроид модели за тази година...
Цитирай
#25

След месец някъде ще пуснат масово Xiaomi redmi note 5 plus който се води безрамков и е с леко по добри параметри,а цената в Китай му е почти същата.

Huawei P Smart Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)