Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

   

   

Очакваме повече информация на 31ви май 

[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Friz
Цитирай
Аксесоари
#2

Днеска четох една статия и пишеше, че в миуи 10 ще наблегнат над изкуствения интелект. За момента телефоните с ИИ имат друг тип процесори. Което ще рече, че хардуерно трябва покрива някакви параметри за да стане фокуса. Интересно ми е тия от Шаиоми как ще го направят софтуерно само ...

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Облаци и всякакви такива виртуални неща. Като нищо голяма част от необходимия ресурс за ИИ, може да не е в самия телефон. Пък и няма гаранция, че ИИ ще се отнася за всички техни телефони. Може да е само за флагманите.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#4

Това определено ще е интерсно любопитен съм на какво би бил способен телефона с ИИ. Но мисля като колегата abv86 , че ще засяга само флагманите.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#5

То зависи и какво ще предложат, като ИИ. Щото и тази функция на селфи камерата, да разпознава години и пол, пак може да мине за ИИ в някаква форма. Може в новата версия, да разпознава gender, че ще ги съдят в ЕС. Big Grin

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#6

хахахахха С джендъра ме разби Smile . Това с разпонаването на възраста и пола другъде лично аз нае съм го засичал да може да го прави . По някое време трябва да пуснат някакво инфо какво ще може

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#7

Иначе ъпдейта до 10, мисля че към Юни-Юли се очаква. Поне така четох някъде, по чуждите сайтове.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#8

това ще е обявяване.. обикновено септември започват публичните бети и стейбъли
Цитирай
#9

Значи не съм разбрал. Абе стори ми се твърде рано, те сега пускат 9.5.

П.П Трябва да променят и разрешенията, дето искат техните приложения. Че ще имат проблеми в ЕС. За какво му е на приложение за дистанционно, достъп до местоположение, контакти, камера, микрофон и т.н.?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#10

Тук има малко инфо, как би изглеждал AI в MIUI. Самообочуващ се софтуер за камерата. цък

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#11

Хм,аз точно вчера добавих няколко реда съдържащи AI camera в превода.Явно започва подготовка за MIUI 10.Но щом сега пускат тези неща значи и сега ще се появят в MIUI 9.
Цитирай
#12

Едва ли, защото 9.5 вече излезе за някои устроиства. А не знам, да имат AI. Както каза suffer, след Септември ще излезе MIUI 10.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#13

MIUI 10 will launch on 31st May. confirmed by Lei Jun

превод: на 31-ви май ще оповестят официално miui 10 - потвърдено от Лей Джун


много ми се иска да кача скрийншотите, които имах подръка.. но в момента нямам техническа възможност. важното е че темата може да бъде официално събудена
Цитирай
#14

Тогава ще представят и някой нови телефони, говори се за Mi7 /8?/.
Дано са се постарали този път, май не го очаквам да се появи преди есента?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#15

Значи скоро ще има информация. Добре, да видим какво ще предложат. Че тоя пусти ИИ, много модерен стана. Здравей Скайнет. Lol

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#16

Успях да обновя пост 1 с два скрийншота.
Очертава се с miui 10 да пуснат Ми банд 3, Ми пад 4, възможно е все пак да има Ми 7 и Ми 8..
Най-ме интересуват датите за бета тест Smile
И сега се чудя дали да не сложа пак china dev


@MapTo_D - вероятно ще е бавно като миналата година. Някои чакаха миуи 9 чак до ноември.
Да не говорим че вече има много повече модели, Но тези с андроид 5.1 и надолу май ще окапят
Цитирай
#17

Да, няколко модела телефони, няма да получат MIUI 10. Имаше списък в глобалния форум. А това са тези модели, дето уж ще получат -
Xiaomi Mi MIX 2, MI MIX, upcoming Mi MIX 2S
Xiaomi Mi 6, Mi 5S Plus, Mi 5S, Mi 5, Mi 5X, Mi 4S, Mi 4C, Mi 4, Mi 3
Xiaomi Mi Note 3, Mi Note 2
Xiaomi Mi Max 2, Mi Max Prime, Mi Max,
Xiaomi Redmi Note 5A
Redmi Note 4X, Redmi Note 4, Redmi Note 4G Prime
Redmi Note 3, Redmi Note 3 Pro/Prime
Redmi Note 2
Xiaomi Redmi 5, Redmi 5 Plus, Redmi 5A
Redmi Y1, Redmi Y1 Lite
Redmi 4, Redmi 4X, Redmi 4 Prime, Redmi 4, Redmi 4A
Redmi Pro
Redmi 3S Prime, Redmi 3S, Redmi 3, Redmi 3X
Mi Pad 3, Mi Pad 2, Mi Pad

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#18

чакаме все пак какво ще оповестят в китай и да видим после в индия за глобалния пазар




   
Цитирай
#19

Китайската бета започва от 1 Юни.
China Developer ROM (closed beta)
June 1st
Mi 8, Mi MIX 2S, Mi MIX 2, Mi MIX, Mi 6X, Mi 6, Mi 5, Mi Note 2, Redmi S2, Redmi Note 5

China Developer ROM (public beta)
Late June
Mi 8, Mi MIX 2S, Mi MIX 2, Mi MIX, Mi 6X, Mi 6, Mi 5, Mi Note 2, Redmi S2, Redmi Note 5

Late July
Mi Note 3, Mi 5X, Mi 5c, Mi 5s, Mi 5s Plus,Mi 4, Mi 4c, Mi 4S, Mi Max 2, Mi Max, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 3S/Redmi 3X, Redmi Pro, Redmi Note 5A, Redmi Note 4 Qualcomm/Redmi Note 4X, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 3 Qualcomm

http://en.miui.com/thread-2738197-1-1.html

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#20

Малко скрийншоти


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай
#21

Как всъщност ще изглежда юбилейната версия MIUI 10:

 
Цитирай
#22

Според видяното, не съм много очарован. Това което видях в менюто, MI AI, да не е за пустия ИИ?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#23

Ти чудеса не може да очакваш, все пак не е нов андроид който могат да направят както си искат или поне според мен.
(2018-06-01, 19:13:39)abv86 написа:  Според видяното, не съм много очарован. Това което видях в менюто, MI AI, да не е за пустия ИИ?

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#24

MIUI 10: 

 
Цитирай
#25

Ето кои модели ще получат глобал девелопър РОМ след средата на месец юни:



   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)