Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова версия на софтуера

Братле, разбирам че си силно афектиран и искрено ти съчувствам, но не е нужно в три теми да постваш едно и също мнение/питане.
Това, че си изложил проблема в трите теми едновременно не повишава шанса някой да ти помогне с решението.
Най-вероятно проблема е само при теб и затова никой не се е сблъсквал с подобно нещо.
Ако наистина те дразни толкова много, направи му на телефона една "чистка", започни наново и дано се оправи.
Успех ти желая!
[-] 1 потребител изказва благодарност на rsvr за това мнение:
  • MMJ
Цитирай
Аксесоари

Ползвам орео-то за Испания и днес излезна това.     

Не бях забелязал за предупрежденията за даунгрейд до сега.
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай

За БГ сигурно 2019 ще дойде Ореото, пък 2020 фиксовете...

Android4e
Цитирай

Ни вест ни кост...

Android4e
Цитирай

И при мен още нищо няма дошло, а и проверявам почти всеки ден ръчно за актуализация

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

За Италия пуснаха някакъв нов ъпдейт.
Аз обаче реших да сложа софта за Полша, защото първо за тях пускат ъпдейти.
А сега видяхме, че не винаги е така Smile
Надявам се да пуснат скоро и за Полша.
Като цяло между Нугата и Ореото няма голяма разлика.
Има разни благинки ама не очаквайте нещо кой знае какво.
Разлика в живота на батерията не усещам грам.

Ееееейй доживях да видя ОТА ъпдейт за моя тел, че откакто го имам флашвам само през Odin & TWRP.

[Изображение: d1ccdb0ab4c5cffde7ce5da0f41a6fac.jpg]

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай

Хайде, пуснаха за 100 държави, вече трябва да имате ъпдейти до Орео.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай

При мен още няма нищо, на Виваком съм.

Android4e
Цитирай

И при мен така; на А1 съм.

SM-A205UZKATMB, SM-J730F
Цитирай

Ще чакаме още, какво да се прави....
Моят не е купуван от оператор, но все още няма нищо.
Цитирай

За Коледа дано да дойде и да е излезнал и фикса.

Android4e
Цитирай

Айде честито. Май че дойде и в България. В момента тегля актуализация 992,16 МВ. На Vivacom съм.


Ето го:
   

Samsung Pocket (GT-S5300); Android 2.3.6; Samsung Galaxy S3 Neo (GT-I9301 I), Android 4.4.2; Samsung Galaxy J7 2017 (SM-J730F) Android 8.1; Samsung Galaxy A52S 5G Awesome Black Android 12 One UI 4.1
Цитирай

Да, и аз го изтеглих ОТА ъпгрейда - 992,16 МВ. Телефотън е закупен от А1.

SM-A205UZKATMB, SM-J730F
Цитирай

Дойде!

Споделете първоначални впечатления.

Android4e
Цитирай

(2018-11-06, 09:05:27)Android4e написа:  Дойде!

Споделете първоначални впечатления.

Тъча работи на маса  Big Grin първо впечатление. Направо не мога да повярвам , че телефона е на масата а аз пиша без проблем . Доживях ха ха..
Цитирай

Аз,да питам след инсталирането на Ореото правите ли хард ресет ?

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай

След актуализацията към по-висока версия на ОС е задължително, за да тръгне системата "на чисто".

 
Цитирай

Аз за сега не съм направил (factory) reset.
И никога на никой друг мой телефон не съм правил (hard) reset.

SM-A205UZKATMB, SM-J730F
Цитирай

(2018-11-06, 22:23:19)NoMaD написа:  След актуализацията към по-висока версия на ОС е задължително, за да тръгне системата "на чисто".
 Тоест,  трябва да се върнат фабрични настройки ли?
Цитирай

Фабрични настройки се дават само ако усещаш, че телефона не ти работи както преди, а бози, бави, цикли, мисли.
Като дадеш фактори ресет всичко ти се затрива, и започваш да си инсталираш всяка една програма наново, и настройките в нея отначало.
Е, в такъв случай питам аз... за какво чакахте един месец, а не флашнахте Орео през Один преди месец? Smile

Moto G9 Plus - Stock ROM
[-] 1 потребител изказва благодарност на MMJ за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

И аз не съм правил хард ресет и нямам проблеми. Доволен съм от новата версия, телефонът се държи добре, камерата, тъча и батерията са екстра, а дисплеят ми се струва по-ясен след ъпдейта.

Android4e
Цитирай

(2018-11-07, 09:13:58)AsInstinct написа:   Тоест,  трябва да се върнат фабрични настройки ли?

Да, желателно е да си направи връщане до заводски настройки на устройството с бекъп на всички данни преди това.

 
Цитирай

Чак пък да е задължително..
Ако телефонът си работи добре (както на предната версия) въобще няма смисъл от фабрични.
Цитирай

Препоръчително е да се изтрие кеш партишъна!
И не забравяйте, че има версии на приложения, който не работят с по-висока версия на андроид от тази на която са инсталирани. За да заработят трябва да се преинсталират или ъпдейтнат, но в редки случай остатъчните файлове от тях, могат да затормозят цялата система и да се получат нежелани бъгове.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
[-] 1 потребител изказва благодарност на muggs за това мнение:
  • MMJ
Цитирай

И при мен дойде, сега го почвам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)