Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът с най добра батерия ?
#26

(2018-02-02, 18:05:00)anatol06 написа:  И ако искаме да бъдем още по-точни на Xiaomi redmi 4x рама му е на 800 мхц и е на 28 нанометра.

От бързане не си обърнал внимание, че ШаШомито, което е предложено е НОТЕ 4. Както то, така и МИ А1 са със СД 625.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-02-02, 19:33:47)Vi70 написа:  От бързане не си обърнал внимание, че ШаШомито, което е предложено е НОТЕ 4. Както то, така и МИ А1 са със СД 625.
точно щях да кажа че аз рекламирах НОУТ 4 щото чета темите и за ноута Tummenupp

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#28

(2018-02-02, 20:11:26)nehranimaiko написа:  точно щях да кажа че аз рекламирах НОУТ 4 щото чета темите и за ноута Tummenupp
Ама той писа за 4х не за ноут.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#29

Нали казахме че ще сме точни. Редми 4Х никой не е предлагал, не знам защо го е дискутирал или сравнявал.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#30

Истината е че, точно 4х има желязна батерия.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#31

Xiaomi redmi 4pro, мъжът ми е с такъв, на него също не му бяха важни екстрите защото основно говори. Много приличен компактен телефон и се представя неочаквано добре, питах го скоро и каза че е зареждам минимум на два дни, понякога и по-дълго е издържал с едно зареждане. Единствено камерата е зле, но за класа си е чудесен. От AliExpress цента, на която му стъпи беше около 280лв. С DHL express.
Цитирай
#32

(2018-02-03, 11:53:29)Victormihov написа:  Истината е че, точно 4х има желязна батерия.
Правиш ли разлика между РЕДМИ НОУТ 4Х и РЕДМИ 4Х?
Щото на редми 4х не му е желязна батерията, това че е добра не означава че е желязна, нито на 4про-то.  
Обаче на НОУТА вече е желязна, все пак си има теми за батериите и на 2та телефона.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#33

Lenovo P2 - 5100 mAh батерия, Снапдрагон 625, Амолед дисплей ( яркото слънце не е проблем) , компактни за 5,5" телефон размери, 4гб рам и 32 ГБ вътрешна памет. Издържа 2 дни без проблем на мобилни данни и включени всякакви синхронизации. Сензора за отпечатъци е вграден в хоумбутона отпред и може да се ползва за навигация - много е удобно и телефона се ползва съвсем спокойно с една ръка. Камерата не е нищо особено - дневните снимки са добри, а тези с малко осветление не особено. Има лед сензор, който свети в 7 цвята и може да си избираш различен цвят за определени приложения/функции. Има настройка, директно да започнеш разговор когато си доближиш телефона до ухото.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#34

+1 Xiaomi Mi A1.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#35

Някой може ли да сподели на новите нокии как са им батериите? Благодаря
Цитирай
#36

One plus 5t

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#37

Oukitel k10
26 часа SOT.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#38

Глас за Xiaomi redmi note 4
Цитирай
#39

Автора отдавна е спрял да пише. Сигурно е взел редми ноута.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#40

Имам К10 от няколко дни ,много е добър и със своите 285 грама е идеален за самозащита  Lol,обаче имам един малък проблем.В горния десен ъгъл има някакви 3 китайски знака и думата key,дразнещо е...Не знам как да вмъкна изображението да го видите.Някой срещал ли е подобен проблем?[Изображение: 9696140g.jpg не знам дали са получи със избражението...
Някой срещал ли се е с подобен проблем.Не ми са иска да го флашвам бсяко едно такова нещо крие рискове


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#41

Това да не е от wallpaper-a?
Цитирай
#42

Не е от wallpaper-a. Има 3 начина да се махне:

1. Killing the "sdrpmbFloat view service" (overlay will be gone since next reboot)
2. Disable permision to show over other apps for Factory Mode:
Settings --> Apps -> 3 dot menu, Show system --> Scroll down to Factory Mode and select it --> scroll down to advanced section on bottom --> select "Draw over other apps" and switch it off.
3. With root, uninstall Factory Mode app


https://forum.xda-developers.com/general...m-t3794521
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)