Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няма тон на входящо обаждане при Messenger
#1

Преди всичко да кажа, че видях темата за "проблем с messenger", но там се обсъждат други проблеми с него, а и темата е персонална на потребителя, който е създал, затова си правя моя. Ако модератор прецени, нека ги обедини.

Сега по същество - от около седмица имам проблем с Messenger - нямам тон при входящо обаждане. Трих го, теглих го, не помага. Направих фабрични настройки на целия телефон, изтеглих го на чисто - пак е така, заради един messenger цели фабрични, и то не помогна. Смених мелодията на звънене, също не помага.

Иначе като ми пишат има звук, на звъненето няма звук.

По номер или Skype също има тон за входящо, само на Messenger няма.

Някой има ли идеи? Пак казвам - трих качвах, не са барани настройките за sound/notification, нямаха проблеми преди 4-5 дни, изведнъж стана и нищо не помага. Само екрана свети и вибрира, ако е на др. място телефона в стаята, а не пред очите ми няма да го чуя, ако ми звънят по messenger.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробва ли с друга версия на месинджъра?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

Да, същото е. Плюс това със по-старите версии ми засича, някакъв черен екран остава само. Само изтегления от Play Store работи, но както казах от няколко дни няма вход. тон на повикване.
Цитирай
#4

След ъпдейт от тази сутрин се оправи. Вече звъни. Явно е трябвало да чакам половин месец за ъпдейт , че да звънне това скапано нещо. Както и да е, това бил проблема.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)