Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Можете ли през телефона да влезетв в emag. bg?
#1

Отдавна ми прави впечатление, че не мога да вляза в гугъл резултати от търсене свързани с емаг, но сега пробвах директно и пак не може, дава ми "Няма достъп до този сайт", това на домашната мрежа в която чрез компютъра влизам без проблем. На моб. данни е същото, пак не може да влезе. Пробвах през Dolphin, там пък забива браузъра и съответно пак не влиза в емаг. Някой друг с подобна странност, някакво решение?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз сега опитах и си влизам и през мобилни и през Wi-fi.
Цитирай
#3

На мтел ли си Марто?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#4

При мен работи по всички възможни начини. Ползвам приложението им за андроид. - Мобилни данни и WiFi. На Теленор съм.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

На мен ми се случваше около 2 месеца.През WI FI- то вкъщи не мога да вляза в Емаг ,с моб.данни влизам.През WI FI различно от домашното,също няма проблем.
След това нещото "се оправи" ?.
Телефона е А5 2016.
Цитирай
#6

Аз мога да влизам през 4g, но не мога през wifi. И домашния и мобилния ми нет са на Мтел. През лаптопа няма проблем.
Отдавна съм го забелязал, но не съм установил причината.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#7

(2018-02-04, 14:59:06)felipe написа:  На мтел ли си Марто?
Не. Теленор ми е картата, нета тук е видинския не е мтел.
Цитирай
#8

През телефона:
  • мобилни данни - Теленор - влизам
  • wi-fi -Mtel - не влизам
През лаптоп - wi-fi - Mtel  - влизам

Не влизам само през мрежата на Мtel през телефона. През същата межа на лаптоп влизам.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#9

Аз съм на МТел влизам през мобилен нет и през WIFI , с Chrome браузър-няма проблеми

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#10

Не е от браузъра при мен, предполагам и при Дивна. Нито с Хром, нито с друго.
Положението е същото с още един S8+ на жена ми и с още два телефона, които се въргалят у нас - S5 и LG G4.


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#11

Че каква е тая глупост? Питайте ги каква я правят.
Цитирай
#12

Странна работа с този емаг,не съм умрял за него, но ми е любопитно,примерно на домашния интернет(на местен доставчик,оптичен) с компютъра влизам,но с телефона- не.На телефона на домашното WiFi пробвах с три браузъра-вградения,хром и долфин,като на първите два ми дава "Няма достъп до този сайт",а третия,делфинчето,директно забива Sad .На мобилни емтелски данни е същото,а бе мистерия някаква Big Grin

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#13

Аз преди време (8-9 години) качвах изображения в един US сайт, дори името му не помня вече, но в един момент спря да ми се отваря в къщи, а нямах проблеми да го отварям на работа. Бях носила и служебния лаптоп у дома и пак не се отваряше. Очевидно беше от нет доставчика, но тогава така и не се задълбочих каква е причината.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#14

Е да ама тоя сайт би трябвало да се отворя. US сайта може в някакъв момент да са забранили достъпа.
Цитирай
#15

Ето какво показва и предполагам и при другите е същото:

[Изображение: 20450564.png] [Изображение: 20450648.png]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#16

Отварям го и на wi fi и на мобилни данни мтелски. А wi fi ми е на местен доставчик. Самсунговия браузър използвам.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#17

Отваря се нормално. Виж да не е от някой блокер. Или ако искаш пробвай с приложението.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#18

Според мен защитата им прави проблеми.
Сигурно още много хора имат подобен проблем. Ако са направили някои промени свързани със днс, би трябвало да се оправи след изчистване на кеша, но едва ли..
Иначе при мен се отваря със всичко wifi/моб. данни(Белгия).

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

Е, при мен с един нет доставчик се отваря, с друг не.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)