Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Гледане на снимки на ТВ от телефона?
#1

Здравейте! Как мога да гледам снимки или клипове от телефона на телевизора?
Цитирай
Аксесоари
#2

Телевизора смарт ли е?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Не не е! Обикновен LCD Sony  телевизор!
Цитирай
#4

Купуваш си една такава джаджа и си гледаш каквото искаш.

https://www.aliexpress.com/item/HD-Bluet...autifyAB=0
Цитирай
#5

(2018-02-06, 10:33:13)iana_dimitrova92 написа:  Не не е! Обикновен LCD Sony  телевизор!

Тогава ти трябва кабел, който от едната страна да е мъжко USB-C , а от другата да е мъжко HDMI.

И понеже такива кабели в България трудно ще откриеш ти остава възможността да си купиш едно такова адаптерче:

https://www.emag.bg/adapter-trust-usb-c-...DDQRH7BBM/

Бодваш го в телефона и вече ще можеш да си ползваш всякакъв стандартен HDMI кабел за свързване към телевизора.
Цитирай
#6

USB има ли? Ако има, с кабела за зареждане в usb и готово.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#7

https://4sales.bg/sm-08-adapter-ot-smart...-hdtv-1548

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#8

(2018-02-06, 12:33:39)nanobanano написа:  USB има ли? Ако има,  с кабела за зареждане в usb и готово.

Не става така
Цитирай
#9

За да се свърже с кабел HDMI в телевизор и да сподели екрана е нужно устройството да поддържа MHL и такъв кабел


[Изображение: connect-any-device-to-your-tv-full-hd-10...to-hdm.jpg]


Или се купува джаджа както пост #4 казва колегата. Като това е само в случай, че телевизора не е Smart. Ако е Smart от бутона INPUT се стартира  Screen Cast и се стартира Споделяне на екрана на андроид устройството или това приложение от маркета >> https://play.google.com/store/apps/detai....kiwahapps


Прикачени файлове Миниатюри
   

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

Поръчах и аз една джаджа като пост #4 от Ebay.Като дойде(след месец-два) ще споделя какво и как е.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#11

А със смарт телевизор как става номера?

Samsung Galaxy S8 Plus
Цитирай
#12

(2018-02-07, 18:34:47)nickname написа:  А със смарт телевизор как става номера?

Става със Smart Wiev и съответното приложение за mirroring на телевизора. Хубавото е, че не ти трябва кабел, но трябва телевизорът да е вързан за интернет.
Цитирай
#13

Като стана въпрос за гледане на съдържанието на телефона с ТВ , някой пробвал ли е с WiFi Direct. Аз си мислех , че по този начин може директно да се прехвърля съдържание (при включени WiFi Direct на двете устройства) без посредничество на мрежа , но не съм успявал. Телефона е Samsung Galaxy S7 и различни по марка смарт ТВ-та.
Цитирай
#14

(2018-02-12, 11:51:17)BisVal написа:  Като стана въпрос за гледане на съдържанието на телефона с ТВ , някой пробвал ли е с WiFi Direct. Аз си мислех , че по този начин може директно да се прехвърля съдържание (при включени WiFi Direct на двете устройства) без посредничество на мрежа , но не съм успявал. Телефона е  Samsung Galaxy S7 и различни по марка смарт ТВ-та.

И при мен не може да се подкара WiFi Direct. Смарт тв е Панасоник.
Цитирай
#15

При мен става на смарт тв LG с webOS, прехвърля си съдържанието, например филмите ги пуска с плеъра на телевизора, снимките се гледат с на телевизора приложението, но не съм се заигравал, 1-2 филма съм изгледал така. Обхвата обаче не е много силен, ако преместя телефона на повече от 2-3 метра от телевизора, започва да лагва, но това предполагам си е от на телевизора wifi-то.
Цитирай
#16

Връзката им трябва да минава през рутър. Не би трябвало, дестинацията на телефона, да има такова значение.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#17

Ако телевизора си има WiFi не ти трябва рутер, нали това е смисъла на WiFi Direct!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#18

Този кабел става ли за Note 4 ?
Цитирай
#19

И аз имам същото питане за джаджа за мирор ?
Но пълен Мирор

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#20

Така и не разбрах този кабел става ли за Note 4 ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)