Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Размисли за покупка на нов апарат или ремонт на стария...
#1

Здравейте, вчера по невнимание железния до този момент Самсунг Note 3 загуби битката с пода на офиса и остана без дисплей. Най евтиния вариант ще ми стъпва на около 180 лв за да го съживя. Същия втора употреба в доста добро визуално състояние в олх се продава за около 220-240 лв. Седя и си мисля ... да си ремонтирам стария, да си купя същия и да имам втори за резервни части или направо нещо ново и по съвременно, но до определен бюджет до 450 лв. ? 

Какво мислите и как бихте ме посъветвали Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Моя съвет е да погледнеш Xiaomi Mi A1.Вписва се чудесно в бюджета ти.Чудесен апарат от среден клас.Мислех и Nokia 6 да ти предложа,но имам чувството,че ще лагва в по-тежки приложения.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

А за Xiaomi Redmi Note 4 4GB RAM 64GB ROM за около 330 лв. какво ще кажете ?
Цитирай
#4

(2018-02-06, 11:59:36)maxxx написа:  бюджет до 450 лв. ? 

Какво мислите и как бихте ме посъветвали Smile
Това са много прилични пари но за xiaomi или huawei. Виж xiaomi.
Не ти трябват тея реликви, с нов ще се родиш, ще получиш ъпдейти и никакъв лаг поне няколко години.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#5

Според мен не си заслужава. Все пак този апарат по спомен е вече на 5 години.
Цитирай
#6

Xiaomi Mi A1 е супер за цената си, Nokia 6 и той, но по не е хубав от Xiaomi-то. Иначе от Samsung, освен Samsung Galaxy J5 2017, но Xiaomi Mi A1 е по-добре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

ако е счупено само стъклото, си поръчай от ебай за 2 долара и си го смени самSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#8

Ако искаш добра производителност, добра камера и батерия, както и екран събери още 50-60лв, ако питаш мен и си викни Xiaomi Mi Note 3 от aliexpress. Да, без гаранция ще е, но телефона няма аналог в ценовия клас и нито Mi a1, нито Redmi note 4 си струват цената от 400-450лв според мен. И аз като теб търсех до 450-500лв телефон, взех този и се родих. Това, разбира се, ако можеш да пренебрегнеш гаранцията.
Цитирай
#9

100% подкрепям мнението на колегата над мен.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#10

И аз

Изпратено от моят MI PAD 3 с помощта на Tapatalk

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#11

Благодаря на всички които се включиха. Днес един познат преподписва и ще взема Самсунг J7 2017 за около 400 лв от него. Наистина време нямам да чакам телефон от чужбина и отделно да рискувам да съм без гаранция и да платя мито.
Цитирай
#12

J7 не е лош, на външен вид е много хубав и удобен. Надявам се да не ти лагва, който има среден клас самсун винаги се оплаква от засичане след определено време ползване (то и аз от моя вече го усещам след 3 месеца ползване, за пръв път усещам лагване и не знам на какво се дължи).

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#13

Брат взимай Redmi Note 4,няма да съжаляваш.Голяма батерия,Процесора е добър,от към памет е супер 64/4,Full hd,5,5 инча.Тва най си заслужава за цената.Никва Нокия не взимай.Нокията не стига,че е с висока цена,ами и с по нисък клас процесор и супер слаба батерия за големия си екран.
Цитирай
#14

Най-добре дай едни още 50лв и си вземи Mate 10 Lite. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)