Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei Mate 10 Lite

Пробвай по този начин описан в XDA, става със сигурност, но трябва да го отключиш.
https://forum.xda-developers.com/mate-10...evelopment

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
Аксесоари

Вече и аз съм с В134. Не усещам никаква разлика спрямо В133

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай

На мен, по скоро ми е любопитно, запазва ли си бързината и плавността на действие при Орео?
п.с Телефона(с Нуга 7) е осезаемо по плавен от P Smart(Орео 8) и определено работи по-добре, по мое мнение.

                                                                    
Цитирай

Tака е, с нугата с една две идеи работи по-добре, но с времето сигурно ще го оправят.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2018-04-13, 07:59:29)byv09 написа:  Вече е достъпна В134 през актуализатора, но не виждам никаква особена разлика просто кръпка в сигурността...

Днес го получих ОТА(451мб), инсталирам.

                                                                    
Цитирай

Току що при мен дойде B135 - 180мб Smile Инсталирам.

Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] | Samsung Galaxy Note 8 [SM-N950] | Huawei Mate 10 Lite [RNE-L21]
Цитирай

Да, при мен също има ъпдейт към В135 инсталирах, но честно казано, освен леки козметични промени, нищо друго не виждам или усещам..
Цитирай

При мен все още не е дошъл , а какви са точно козметичните промени , колеги ?
Цитирай

И при мене го няма ъпдейта още.Какви са промените?
Цитирай

(2018-04-23, 16:56:19)Airwalkerr написа:  При мен все още не е дошъл , а какви са точно козметичните промени , колеги ?

Ъпдейта мисля че беше кръпка за сигурността, аз лично не виждам разлика или както каза колегата "козметика"  Tongue

Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] | Samsung Galaxy Note 8 [SM-N950] | Huawei Mate 10 Lite [RNE-L21]
Цитирай

Козметика има основно в AR функцията за селфи на предната камера също така и един от много кофти бъгове на модела при отчитане на мобилните данни при включени и изключени се показваше иконка за състоянието тук в този ъпдейт би трябвало да няма проблеми..

Ето и един обновен списък с Huawei устройствата, които ще получат ъпдейт до Орео..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Дойде 135. Не забелязвам никакви промени засега.

                                                                    
Цитирай

Здравейте, някой може ли да ми каже дойде ли обновяване до Орео 8 за Mate 10 lite ?
Цитирай

Колеги , прочетох в една група във фейсбук ,че е наличен ъпдейта за Ореото в Firmware Finder-a.Някой дали ще може да потвърди,че мен ме е шубе да пипам ?
Цитирай

(2018-05-03, 17:58:22)Airwalkerr написа:  Колеги , прочетох в една група във фейсбук ,че е наличен ъпдейта за Ореото в Firmware Finder-a.Някой дали ще може да потвърди,че мен ме е шубе да пипам  ?
Потвърждавам налични са в FF, да се надяваме до месец два, да можем вече да обновим през актуализатора.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Ще ме извинявате за въпроса , но ще има ли някакъв проблем с гаранция и като цяло дали има вариант да ми се брикне телефона ако пусна ъпдейта през FF? Просто не мога да чакам вече и искам да си го кача .. Big Grin
Цитирай

Няма да има проблем с гаранцията и няма да го "брикнеш" ако не си пипал системни файлове, но не вярвам, че с FF ще можеш да го ъпдейтнеш.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Мне на мен не ми излиза ъпдейта , последният е от 28.04
Цитирай

Цитат:The Update will roll out in 3 phases and will be available on all phones until the end of the month. So keep a check at the update centre to get your update.
До края на месеца трябва да го получим.
Цитирай

Колеги,ъпдейтнахте ли през FF вече до Орео? Аз се опитах да го изтегля , но м изписа , че нямам връзка с интернет ..
Цитирай

(2018-05-11, 13:11:04)Airwalkerr написа:  Колеги,ъпдейтнахте ли през FF вече до Орео? Аз се опитах да го изтегля , но м изписа , че нямам връзка с интернет ..

До Орео не, но снощи получих ....137! Първи впечатления, че май батерията държи повече.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

(2018-05-11, 13:11:04)Airwalkerr написа:  Колеги,ъпдейтнахте ли през FF вече до Орео? Аз се опитах да го изтегля , но м изписа , че нямам връзка с интернет ..

Колега, както вече ти казах през FF няма да можеш да го ъпдейтнеш, аз съм с ореото от както излезе бета версията и няма почти никаква разлика, по-напред бях написал какви са промените.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2018-05-22, 05:26:38)ivoli77 написа:  До Орео не, но снощи получих ....137! Първи впечатления, че май батерията държи повече.

B137 не е ли Орео?

https://huawei-firmware.com/rom/huawei-m...-l21/17164
Цитирай

Не е Орео

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай

Не е Орео


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)