Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei Mate 10 Lite

Какво става с ореото
Цитирай
Аксесоари

Какво стана с Орео за нашите телефони?
Цитирай

Нищо още какво да стане. За пореден път Huawei ме разочароват. При предшния ми телефон Honor 7, който не се обнови до Орео си бях казал че повече няма да купувам техни телефони. Тук отново адско бавене с тия ъпдейти, хората вече обновяват до Андроид 9, ние още чакаме 8. Но за тях е важно през ден да изкарват "нови телефони", от които половината са почти еднакви.... Просто политиката им за обновяване е под всякаква критика според мен.
Цитирай

Тази политика ще се промени. Или поне така твърдят! Че приоритет ще са бързите ъпдейти! Но от кога ще стане не знам.

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При колегите с p10 lite ъпдейта е дошъл...
Цитирай

Колеги , аз ъпдейтнах успешно през FF. Имам само един въпрос , ще мога ли да получавам бъдещите официални ъпдейти , и съответно като излезне масовия ъпдейт ще мога ли да го сложа.
Цитирай

Ако си успял да ъпдейтнеш през FF то значи вече е одобрен и пуснат официално и да ще си получаваш официални ъпдейти. Само да те попитам какво имаш в предвид под масов ъпдейт?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Ами имах предвид същият ъпдейт , но инсталиран без помощта на FF.
Цитирай

(2018-07-12, 00:01:57)Airwalkerr написа:  Колеги , аз ъпдейтнах успешно през FF. Имам само един въпрос , ще мога ли да получавам  бъдещите официални ъпдейти , и съответно като излезне масовия ъпдейт ще мога ли да го сложа.
Здравей колега. Как успя да ъпдейтнеш..ако може да обясниш.
Цитирай

(2018-07-12, 09:55:54)Ven4o00 написа:  Здравей колега. Как успя да ъпдейтнеш..ако може да обясниш.

Да ще опитам :

1. Сваляш Firmware Finder и търсиш удобрен ъпдейт за твоя телефон ( L21 e двусимов , а L01 едносимов). Щом намериш ъпдейта , цъкаш да ти го изтегли с DNS . 
2. Аз имах проблем след това с намирането на ъпдейт след като пусна да търси . Оправих го като влезнах в Google Play и намерих System Update (иконката с EMUI) и деинсталирах всички ъпдейти на самия аpp.
3.Влизаш отново да търси ъпдейт и след като си сигурен , че всичко е ок, инсталираш и си готов Smile Успех !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Airwalkerr за това мнение:
  • aivanov99
Цитирай

Стана по описания начин. Само ме притеснява, че пише l01, a в ffизбрах l21. Дано да няма проблем. [Изображение: 31469b6228c0bdd69ea72f081ffe9d54.jpg]

Изпратено от моят Mate 10 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не се притеснявай! Не можеш да инсталираш това което не е за твоя модел!

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на shrike_avatar за това мнение:
  • aivanov99
Цитирай

(2018-07-12, 13:54:38)Airwalkerr написа:  Да ще опитам :

1. Сваляш Firmware Finder и търсиш удобрен ъпдейт за твоя телефон ( L21 e двусимов , а L01 едносимов). Щом намериш ъпдейта , цъкаш да ти го изтегли с DNS . 
2. Аз имах проблем след това с намирането на ъпдейт след като пусна да търси . Оправих го като влезнах в Google Play и намерих System Update (иконката с EMUI) и деинсталирах всички ъпдейти на самия аpp.
3.Влизаш отново да търси ъпдейт и след като си сигурен , че всичко е ок, инсталираш и си готов Smile Успех !

Работят ли ти известията на заключен екран, при мен показва скрито съдържание и няма оправяне, по-други форуми също се оплакват. Със 8.0.0.304 го нямаше този проблем.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Това със скрито съдържание не е ли от фингър принта? За да не може някой, който ти вземе телефона да види какво са ти писали без да го е отключил. Поне аз така си го обяснявам.
Цитирай

(2018-07-12, 14:50:00)Ивайло69 написа:  Работят ли ти известията на заключен екран, при мен показва скрито съдържание и няма оправяне, по-други форуми също се оплакват. Със 8.0.0.304 го нямаше този проблем.

Да , при мен работят не съм забелязал проблем . Да не  би да е нещо от Lanch настройките в Battery ..
Цитирай

Защо и при мен се сваля версия RNE-L01 на двусимов телефон? Ще се инсталира ли изобщо, да не се окаже че свалям 2 часа напразно..

Huawei mate 10 lite DS aurora blue
Цитирай

Просто намери ъпдейта за L21, аз няколко пъти търсих и накрая успях да го намеря между всички удобрени.
Цитирай

До сега го свалях този и накрая ми изписва "временно няма достъп до сървъра,. Моля опитайте по-късно" Ударих греда Big Grin

Huawei mate 10 lite DS aurora blue
Цитирай

Спри сървъра на фф и ще тръгне.

Изпратено от моят Mate 10 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да усетих, че може да е от това и като го спрях и стана. Мерси

Huawei mate 10 lite DS aurora blue
Цитирай

Някой знае ши как се изключва информацията от Гугъл когато се плъзне наляво?

Намерих го.
А някой знае ли как се маха приложението Appgallery?
Цитирай

(2018-07-12, 16:02:19)Airwalkerr написа:  Да , при мен работят не съм забелязал проблем . Да не  би да е нещо от Lanch настройките в Battery ..

Оправих го, оказа се, че е бъг в следствие на рут с Magisk.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Някой да има проблем с автоматичното завъртане от плъзгащотот меню. Аз го натискам но нищо не става, трябва да вляза в менюто и от там да го активирам или деактивирам.
Цитирай

Помагайте че нещо не правя както трябва. Досега 100 пъти съм ъпдейтвал през FF сега не ми се получава!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

До къде стигаш колега. Дано мога да бъда полезен , въпреки че и аз имах доста ядове докато намеря правилния ъпдейт за L21.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)