Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei Mate 10 Lite

За сега още няма нищо по ново от това което имаш! Поне през ОТА.

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk

Ако искаш да инсталираш има обяснено как се прави.

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на shrike_avatar за това мнение:
  • DSLpower
Цитирай
Аксесоари

Благодаря, ще чакам че неми се занимава с FF. А някой получил ли е Орео през OTA?
Цитирай

И аз успях да ъпдейта след като изпълних т.2 за FF. Всичко работи нормално за сега.

Honor 7 -> Huawei Mate 10 lite -> Samsung Galaxy A50 - > Samsung Galaxy A72
Цитирай

Мисля че няма оше!

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай

за RNE-L21C432 няма firmware които да мине Firmware check-a и да е approved по imei , проверих ги всичките. Каквото и друго да се инсталира нарушава гаранцията и после трябва пак да се преинсталира за евентуално пускане на "правилната" орео версия.

В немско са пуснали , предполагам скоро и в БГ ще имаме Орео.

Huawei Mate 10 Lite
Цитирай

Не се нарушава гаранцията, моя преди месец го давах за ремонт с отключен Bootloader в Теленор и нямаше никакъв проблем. Имам позната която си взе телефона от Технополис и получи Орео преди две седмици някъде.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Нещо чува ли се за ОТА ъпдейт, дойде Август вече? Smile

Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] | Samsung Galaxy Note 8 [SM-N950] | Huawei Mate 10 Lite [RNE-L21]
Цитирай

Във ФФ има излязъл секюрити пач с дата 27.07.[Изображение: 4ff8ded65a7e468d2836b8845605758b.jpg]

Изпратено от моят Mate 10 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай

Излезе RNE-L01C432CUSTC432D1B332 (8.0.0.332),RNE-L21C432CUSTC432D1B332 (8.0.0.332)


Прикачени файлове Миниатюри
   

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

През ОТА или FF?

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай

FirmwareFinder

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

При мен на всички пише not aprroved for installation!

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай

През компа с HWOTA.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2018-08-05, 13:13:16)Ивайло69 написа:  През компа с HWOTA.

Здравей приятел да те питам през компа трябва ли да е отключен ботлоадер или как става ще ми пояснишли малко да не обърка нещо благодаря ти много предварително
Цитирай

Трябва да е отключен bootloader - а. Но щяха да спират саита през който се получава кода.

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-08-05, 17:00:41)shrike_avatar написа:  Трябва да е отключен bootloader - а. Но щяха да спират саита през който се получава кода.

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk

Здравей сайта вече не разполага с отключване на ботлоадера какво ще правим така имали други начини за отключване на ботлоадера благодаря предварително
Цитирай

Аз когато прочетох, че ще спират отключването си взех код, но не съм отключвал bootloader - а още.

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги помагайте. От FF сложих орео, обаче влиза постоянно в Recovery и съм до там. Как да го подкарам
Цитирай

Направи ресет.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Нестава. Пак ме връща в рекавъри. Изписва ми honor като се стартира и влиза в рекавъри. Май съм го брикнал и незнам какво да го права сега. Съвети
Цитирай

Опиши подробно какво си правил, не се притеснявай, ще го оправиш.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Инсталирах Орео през FF (DNS) пишеше че е удобен за моя телефон (немогат да кажа коя версия точно) и всичко мина както си трябва. Изтегли се, инсталира се и... Сюрпрайз. Като се стартира не изписа HUAWEI а HONOR ( тогава разбрах че съм се прецакал) и нищо. Влиза в eRecovery и имам само 4 опции. Да го изключа, да го рестартирам, factory raset има и опция да го възстановят през WIFI обаче там нестава нищо показва ми една удивителна и съм дотам. Пробвах factory rasrt и то не помага. Опитах и с HiSuite, казва ми че телефона не се подържа. Утре сутрин ще го карам в Теленор (там съм го купил) и ще си платя за стореното Bu Това е най-смахнатия телефон с който съм се разправял до сега.
Цитирай

Има няколко версии които са свалени от сървърите! Ако си успял с някоя от тях преди да ги свалят!

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk

Ако си в София отивай направо в сервиза ще стане по-бързо. Ако ходиш в Теленор просто кажи че не иска да стартира и това е.

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на shrike_avatar за това мнение:
  • DSLpower
Цитирай

Оставих го на Теленорците щото не съм от София. Тва нещо дали ще го поеме гаранцията при положение че не съм го рутвал? Или още като видат "HONOR" и ще ме одрусат Big Grin
Цитирай

Би трябвало да няма проблем. Но не мога да гарантирам!

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)