Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Софтуерни актуализации
Lightbulb 

мнение 1 от giiv

Колеги нямаме тема за софтуерните актуализации. В момента при мен от един месец вече е налична тази актуализация. Някой качил ли е? 
И един въпрос-като дойде следващата актуализация ще ми индикира ли, при условие че не съм качил тази?

Прикачени файлове Миниатюри

Huawei Mate 10 Lite
Lenovo Tab 3 730X
Samsung Galaxy S II Plus
Цитирай

мнение 2 от i770514

Аз е инсталирах.Не съм сигурен ,но мисля че не трябва да се прескачат актуализация.
Цитирай

мнение 3 от goshevv

И аз съм с тази версия от близо месец. Няма осезаема разлика от предната.
Цитирай

мнение 4 от giiv

Ако е сигурно, че при следващата актуализация ще ми индикира няма да я качавам тази.
Би трябвало скоро да дойде ъпдейт за Face Unlock. Рекламираха го преди близо месец.
Huawei Mate 10 Lite
Lenovo Tab 3 730X
Samsung Galaxy S II Plus
Цитирай

мнение 5 от Airwalkerr

То даже мисля в Индия е вече пуснат Face Unlock ъпдейта . Дано скоро го получим и ние Big Grin
Цитирай

мнение 6 от ivoli77

То пък чудо този Face Unlock
LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite
Цитирай

мнение 7 от barlaboi

Не е ли яка функция Face Unlock
Цитирай

мнение 8 от the_brave

По скоро всички сега чакате Android 8.0 който трябва да дойде към Април месец, в него има тази опция Face Unlock.
> Huawei Honor 7x > Android: 8.0 | EMUI: 8.0 > BND-L21 <
> LG G3 32GB > Android 6.0 > V30N <

Цитирай

мнение 9 от ivoli77

(13 Feb 2018, 22:37:55)barlaboi написа: Не е ли яка функция Face Unlock

За тези които са в офис може би е ОК, но представи си докато шофираш какво чудо е! Вече имам опит с Ябълката и s8.
Цитирай

мнение 10 от barlaboi

Значи не е по-удобна функция от пръстовия отпечатък?
Цитирай

мнение 11 от goshevv

Сериозно ли очакваш да ти е по-удобно да отключваш с поглед и съответно слагане на телефона пред лицето, от колкото с пръст ?
Аз лично не виждам никакви предимства, а и по-сигурно от пръстовия отпечатък има ли ...
Цитирай

мнение 12 от ivoli77

Само си се представете!!!!
Цитирай

мнение 13 от d3sm0nd

(14 Feb 2018, 02:58:57)the_brave написа: По скоро всички сега чакате Android 8.0 който трябва да дойде към Април месец, в него има тази опция Face Unlock.

Официална ли е информацията?
HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD