Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 4x - запис на разговори
#1

Здравейте, някой ползва ли тази заводска опция "запис на разговори", знаете ли дали има начин да се настрои, стари данни да се изтриват сами? Изобщо някакви настройки, мога само да я включа или изключа!
Цитирай
Аксесоари
#2


Натискаш, слушалка след това най левият долен клавиш, от показаното меню натискаш настройки, и там настройки на запис  на разговори, там ще провериш какви опции има.  Smile
Цитирай
#3

(2018-02-18, 18:37:12)lub4eto написа:  
Натискаш, слушалка след това най левият долен клавиш, от показаното меню натискаш настройки, и там настройки на запис  на разговори, там ще провериш какви опции има.  Smile

НАЙ сигурно си сложи на skvalex записвачката.Страхотна е.

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#4

Благодаря, за менюто знам, но е изключително оскъдно, не ми върши работа. На стария телефон използвах ACR, но с Xiaomi - то нещо не се разбират.
Цитирай
#5

Е.. Като ти писне телефона че се е препълнил... Чистиш Wink
Цитирай
#6

(2018-02-18, 19:54:32)valentyno написа:  Благодаря, за менюто знам, но е изключително оскъдно, не ми върши работа. На стария телефон използвах ACR, но с Xiaomi - то нещо не се разбират.

Разбира се, това е един от начините, но не мога да маркирам примерно за цял месец и да ги изтрия. Тъй като ползвам телефона с две карти (служебен/личен) водя много разговори, ми се наложи за миналата година да му изтрия разговорите, като ми отне около 20 мин. маркиране на файл по файл, но както и да е! По принцип, нямаше нужда да използвам заводското приложение, но както писах по-горе, не се разбира с други!

Благодаря на отзовалите се!
Цитирай
#7

Знаете ли къде мога да видя какви номера съм блокирал?
Цитирай
#8

(2018-02-26, 13:28:31)treeofforce написа:  Знаете ли къде мога да видя какви номера съм блокирал?

По начина описан по-горе: Зелена слушалка, краен долен ляв бутон, настройки на обаждания и от там списък на блокирани...
Цитирай
#9

Да, благодаря! Не съм гледал достатъчно добре първият път.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)