Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма - умен екран?
#1

Здравейте, на стария си телефон LG l90 имах програма, която се наименуваше "умен екран", тя
следеше погледа ми и екрана не се заключваше, докато гледам в него. Такава програма съм
виждал и на някои телефони Самсунг. Търсих нещо подобно из мрежата, но не намирам ще съм
благодарен, ако някой има информация и сподели! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Какъв ти е телефона в момента? Андроид 7+, мисля че поддържа native on body detection и няма нужда от допълнителен софтуер.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай
#3

На ореото не намирам подобна опция.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

Телефона ми е Xiaomi redmi 4x, с андроид 7 е. Но това, което си написал не го разбирам.
Цитирай
#5

Ето статията на англиски и обяснение. Нямам възможност да я преведа, защото съм на работа.

-=ЦЪК=-

Ето ти и как да го активираш на Xiaomi с обяснение в youtube

-=ЦЪК2=-

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай
#6

Здравей DEVGRU, благодаря ти, че се опитваш да ми помогнеш, но май не си ме разбрал. Аз търся начин, четейки екрана на телефона си, той да не изгасва, да не се налага да го пипам през 30 сек. или повече. А това, което показваш на клипчето, на моя телефон е активирано, но явно не знам за какво е?
Цитирай
#7

Аз имам пусната такава тема. Програмата която търсиш се казва always on. Странно но на този телефон нищо от маркета не сработва. При мен сработи widgetsoid приложението изтеглено от някъде от интернрт, май от thepiratebay.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#8

(2018-02-17, 12:05:05)nehranimaiko написа:  Аз имам пусната такава тема. Програмата която търсиш се казва always on. Странно но на този телефон нищо от маркета не сработва. При мен сработи widgetsoid приложението изтеглено от някъде от интернрт, май от thepiratebay.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk


Здравей колега, програмата която ми предлагаш е различна от това, което ми е нужно! Няколко човека, не са ме разбрали, което означава, че не съм обяснил правилно!

Програмата, която издирвам е със следните функции: Отварям страница на телефона си, чета и не пипам екрана, докато камерата открива лицето/очите ми екрана не изгасва. Удобно е за четене на по-голям текст или ако ръцете ми са заети, примерно чета рецепта за готвене и т.н!
Цитирай
#9

Пробвай
Smart Stay +

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i, Samsung Galaxy S III,Samsung Galaxy S  IV , LG G3,LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)