Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С какво да заменя LG G4
#1

Здравейте, след двугодишна вярна служба дойде време да заменя LG G4. Насочил съм се към Iphone 6S. Искам телефон с по-малък дисплей, до 5 инча. Заслужава ли си ъпгрейда от ЛГ Г4 до Айфон 6S? Телефона се ползва за разговори, сърфиране, камерата е много важна, игри не играя.

Sony Xperia X8 -Nokia Lumia 620 -> Sony Xperia Z1 Compact -> LG G4 - > P20 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Че iphone 6s не е ли стара отживелица?
Ще чакаш някой да ти препоръча xiaomi ново, с добра камера, че мойта не става. Иначе имат напомпан хардуер и изчистен външен вид.


Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#3

Не, не си заслужава.След последните ъпдейти 6s стана бавен, лагав и малката батерийка се топи по-бързо.Преди това бях с G3 и ми се струва, че задната камера на LG-то беше по-добра.
Цитирай
#4

По-добра е камерата на лг-то сравнение с на 6с. Кажи някаква сума да препоръчаме нещо друго.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#5

колега мога да ти кажа, че до преди два дни ползвах Iphone 7. Същото е като при 6с както каза колегата по-горе. Със всеки един ъпдейт става все по лагъв, забива, крашва.Мазната работа на ios не е това което беше преди години при това на 7-цата.Дадох го на жена ми защото се чувствам адски измамен 1400 лева го бях купил и като погледна телефон с андроид за 600-700 лева ме е яд как може да струват толкова пари. Моя съвет е да си вземеш някоя доказана марка.

Препоръчвам ти LG g6 много добре стои в ръката или HTC u Ultra.

Поздрави,
Цитирай
#6

От вчера ползвам Sony XZ1 Compact точно заради размера. За сега само добри впечатления, особено камерата (но не и на слабо осветление). Погледни го, друг читав андроид до 5 инча май няма.
Цитирай
#7

Да, и аз бих предложил XZ1 Compact, не ми харесва вградената памет (32GB) и камерата в крайщата на изображението, размазва

https://www.gsmarena.com/vidcmp.php3?idT...hone3=7242

Всичко останало е идеално.
Цитирай
#8

Друго с компактен размер, макар да минава 5-те инча е Huawei P10. На мен лично ми е удобен за ползване с една ръка.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#9

Mi6 или Pixel2, зависи колко пари можеш или искаш да отделиш. По мое мнение няма нищо друго интересно около 5 инча.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#10

(2018-02-16, 13:44:03)gago89 написа:  Здравейте, след двугодишна вярна служба дойде време да заменя LG G4. Насочил съм се към Iphone 6S. Искам телефон с по-малък дисплей, до 5 инча. Заслужава ли си ъпгрейда от ЛГ Г4 до Айфон 6S? Телефона се ползва за разговори, сърфиране, камерата е много важна, игри не играя.

Камерата на G4 е по-добра в професионален режим, иначе като цяло си струва ъпгрейда.
Откъде мислите да взимате 6S и за какви пари?
Модела SE на iPhone също си заслужава вниманието, щом търсите по-малък дисплей.
Цитирай
#11

(2018-02-16, 16:23:13)valentindb написа:  Дадох го на жена ми защото се чувствам адски измамен 1400 лева го бях купил и като погледна телефон с андроид за 600-700 лева ме е яд как може да струват толкова пари. 
Радвам се че има хора които се учат от грешките си. 
Айфоните са за американците, що за пари са това за един смотан телефон. Смартфоните вече се бълват като салфетки a 1500лв за телефон :О да не говорим че и самсунгите вече гонят стандарта на айфон с тия измислени цени.... 2000лв за ноут 8 WTF??

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#12

iPhone 8 или Huawei P10. Според мен и двата телефона ще ти допаднат.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#13

Насочих се към Huawei p10. Дали неговата камера се доближава до тази на Iphone 8?

Sony Xperia X8 -Nokia Lumia 620 -> Sony Xperia Z1 Compact -> LG G4 - > P20 Pro
Цитирай
#14

Вземай телефончето е огън и за много добри пари.Имай предвид само, че след месец два няма да си доволен от батерия- това е впечатление от мой роднина който го взе.След година ползване пак е толкова бърз, няма лаг, снимки страхотни, но батерията е зле.

Поздрави,
Цитирай
#15

И аз смятам че XZ1 compact е много добър избор. Батерията също му е добра..
Цитирай
#16

Р 10 има найстина добра камера. Компактен, бърз, но батерийката му...абе ще изкарваш спокойно деня с нея но не и повече. То всички флагмани са си така. Само новият компакт може да се ползва 2 дни спокойно.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#17

Както казаха колегите и като притежател на П10 ще кажа , че са прави за батерията . Не е кой знае какво , но не е и зле . 1 ден с около 5 часа екран и то при игране на игрички , фейсбук , месинджър и тубата изкарва 1 ден . да не забравяме , че и Андроид Oрео е на ъгъла и скоро ще го получим което уж ще подобри батерията (потребители с бета орео на п10 казват , че батерията наистина се е подобрила). Супер зареждането е доста добро и зареждането става за около 1 час . Камерата е на доста добро ниво също . Компактният размер пък го прави доста удобен за работа с една ръка . Намира и се на добра цена (600-650 лева) . Имам от 9 месеца и забавяне не съм забелязал . Направо лети . IOS не е това което беше преди . Изключително много хора се оплакват от забиваният , замръзвания и т.н. (не само в този форум а и в youtube , айфон форума и .т.н. ) . Само имай предвид EMUI . Разгледай го в някой магазин и виж дали ще ти хареса . Попринцип аз преминавах от LG G2 -> Huawei P9 lite -> Huawei P10 . Късмет с избора и пиши какво си избрал . Smile

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#18

Колеги аз съм със следните движения от около година насам= LG g4-> iphone 7-motorola moto X4. Сега съм с моторолата и мога да кажа, че това което говорят за камерат изобщо не е вярно.Камерата е на нивото на LG g4 да не кажа, че контраста на обектите на нощните снимки според мен е дори по-добър.Селфи камерата е страхотна пак по-добра от лг.Мога да кажа, че нивото на камерата е като на iphone 7. По-горе съм написъл мнението си за iOS. имам телефон за 490 лева / с договор/ и съм адски доволен- влагозащита, прахозащита, място бол /64 гб., бърз- /4 гб рам процесор СД 630/ ако не дефектира считам, че Моторола /Леново са се постарали доста. Препоръчвам.

Поздрави,
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)