Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде се увеличава звука на получено съобщение
#1

Здравейте. От скоро съм с въпросния модел телефон. Първите ми впечатления са много добри. Интересува ме, от къде мога да увелича звука на съобщенията ми получени от месинджер и Вайбър. Малко са ми тихичко. С Бг меню съм. Не намирам от къде да регулирам звука за тях

HTC Explorer, HTC Desire C, Samsung S2 Plus, Samsung S3 Neo,  Meizu MX4 Pro, Xiaomi Mi Note 3, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Poco F3 
Цитирай
Аксесоари
#2

Основния звук за звънене отговаря и за силата на нотификациите
Цитирай
#3

Ти можеш да регулираш звука,  но няма полза. Звука си е доста тихичък дори и при звънене, независимо, че е усилен докрай.
Цитирай
#4

При мен доста мощно звъни
Xiaomi.eu 8.2.1
Цитирай
#5

И при мен се чува доста стабилно. Провери си да не ти е слаб самия рингтон, или каквото там си сложил да ти звъни.
Цитирай
#6

Точно заради слабото звънене си купих Mi Band 2. Върши чудесна работа.
Цитирай
#7

Мерси на всички за отговорите. Не съм увеличил звука за звънене до край. На мен ми харесва основния звук....не искам да ми е много силен. Не знаех че той също е за увеличение на другите звуци. Ще го наглася на по силничко ако трябва.

Телефона си звъни силно. Даже малко го намалих. Но звука на вайбъра и месинджера си е все така слаб. Не усещам даже да се е променил след като увеличих звука за звънене на телефона до край.

HTC Explorer, HTC Desire C, Samsung S2 Plus, Samsung S3 Neo,  Meizu MX4 Pro, Xiaomi Mi Note 3, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Poco F3 
Цитирай
#8

И при мен е така чува се тихо с вайбър и месенджър а е на макс звукът с софтуера от търговеца съм . казвайте с какво да го флашна с flash tool
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)