Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся Xposed за Redmi 4a (Android 7.1.2)
#1

ЗА тел xiaomi redmi 4a   вече с андроид 7.1.2 .  руут  magick
Цитирай
Аксесоари
#2

Надявам се имаш някакво образование, следователно си поправи заглавието на темата, както и съдържанието за да се разбира. Прояви уважение. Никой не е длъжен да ти чете нещото което си се опитал да напишеш. Или помоли някой грамотен ако ти не можеш.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#3

Колега няма защо да се напрягаш,прав е degman.Горе долу се подразбира но на пръв поглед изглежда много зле написаното от теб.След като търсиш нещо което може да ти брикне телефона вземи по подробно да напишеш какво точно търсиш.Виж за пример някоя друга тема.Започва със ,,Здавейте"и нататък по проблема или към търсене.Вече при по обширна тема няма нужда от поздравяване във всеки пост но търсенето на нещо или проблема може да се задълбочат и все пак да трябва още информация и съответно писане.
И по темата ето Exposed ,версията за андроид 7.0 съм я тествал на редми ноут 4 и работи.Но мисля,че това е твоя exposed този отдолу за 7.1 андроид.
Цитирай
#4

Здравей ще го пробвам вече сам го бриквал дали ще стане за 7.1.2 благодария
Цитирай
#5

Слагаш долната,sdk25.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#6

Нещо не се получава нали през рековърито
Цитирай
#7

Нищо не става,10 пъти слагах зипа през рековърито и нищо.дали трябва да се сложи друго рековъри след ъпдейта.имах xposed преди ъпдейта и много модули.дали щото съм magick.отдолу на втория файл пише за magick ще бъде освободен скоро дали е от това незнам.не е лоша 7-ца ама ми трябва xposeda
Цитирай
#8

Какво имаш предвид под ,,нищо не става".Какво очакваш да стане?Грешка в рекавърито ли прави или...?Инсталираш зипа,рестартираш,инсталираш приложението,отваряш го ако е в зелено значи всичко е наред.Даже и ще пише какво си инсталирал и активно ли е.Версията за андроид 7.0 съм я тествал и работи със magisk 15+ даже и с последния 16.
Цитирай
#9

Исталирам го не се появява xposeda като приложение иначе в рековърито се исталира без грешки
Цитирай
#10

Няма и да се появи.Горе в линка има приложение.
Цитирай
#11

Това приложение 2рото слагам

Дали трябваше да деисталирам стария xposed от неговите настроики,а не от на телефона и там да се е бъгнало нещо
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)