Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DOOGEE на конгреса в Барселона
#1

Интересни иновации на Doogee на конгреса в Барселона.
Малко видео за Doogee:
https://www.youtube.com/watch?v=8MIuX8wNNEo
https://www.youtube.com/watch?v=XcR99axsctI
Здравина на Doogee Mix :
https://www.youtube.com/watch?v=Am5rUyIjYAo
Цитирай
Аксесоари
#2

Доги, моите съболезнования Cry
Ще бъде самотна тема D_coffee 

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#3

(2018-02-27, 21:45:34)nehranimaiko написа:  Доги, моите съболезнования Cry
Ще бъде самотна тема D_coffee
Силно се съмнявам оризчо. Дошъл си да спамиш ли ?
Последни новини : https://techcrunch.com/2018/02/27/chines...lenavtrend

Doogee V : https://youtu.be/RqtvtXDuvaE

Цитирай
#4

Ще се продават ли изобщо техни продукти в Европа?
Цитирай
#5

Преведено от китайски "Дао-Джи" значи "истина", "справедливост" - би трябвало да се предлагат и там.

 
Цитирай
#6

Dooge V :
https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...76523.html
Цитирай
#7

На мен ми се струва че тая марка никога няма да навлезе на българския пазар. Мисля че първо се пробваха да продават ТHL операторите ама нещо не им се получи и не знам защо ама всеки почна да си купува Huawei масово, мисля че следващия масов китаец ще е Xiaomi. Въпрос на време.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#8

Xiaomi отскоро също стана масов. Аз съм го ползвал още от 2013 г. - когато не беше масов. Почне ли нещо да става масово бягам от него.
Цитирай
#9

Да. И аз бях фен и ползвах xiaomi преди доста години. Времето в което изкарваха по 2 модела на година. Сега така оплескаха нещата, че нямам думи. Пускат се 100 модела почти еднакви, с почти еднакви имена....
УжасТ! Smile
Цитирай
#10

Абсолютно вярно колега. Люпят ги, като слънчогледови семки и им заключват боoтлоадерите.
Цитирай
#11

Всъщност е така, и аз вече им обърках бройката. То кво е това 5, редми ноут 5 само редми 5 че и 5 про и 5 плюс хаха
Ама факт- всички вървят като пушки. Проблем в това че ги люпят като семки не виждам. Ама не са станали масови в България, почти никой не познавам с xiaomi, всъщност само един човек. То и по магазините/операторите не са пуснати всички модели (не говоря за онлайн магазините а за операторите). А при хавай си е направо експанзия.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#12

Еми нормално първия Хуавей го пуснаха в България още през 2010 година.
Между другото имам го още: Ideos. Идеално става за връщане към оператор за покупка на Samsung s9
Цитирай
#13

Следващия масов ще е Xiaomi със сигурност, имам познат по морето, които има там верига магазини за аксесоари и миналото лято голяма част от чужденците като идвали и разглеждали питали за калъфи/протектори за тая марка, а той не я беше и чувал. Но това лято ще зарежда доста аксесоари за тях.
Предимно руснаци каза, че са търсили аксесоари за Xiaomi.
Цитирай
#14

Не претопляйте манджата. Той си е масов - още от 2014 г. още. Тогава беше излязъл MI4 и всеки втори на морето беше точно с този модел.

 
Цитирай
#15

(2018-03-04, 11:11:14)NoMaD написа:  Не претопляйте манджата. Той си е масов - още от 2014 г. още. Тогава беше излязъл MI4 и всеки втори на морето беше точно с този модел.

Ти пък да не си ходил да им гледаш телефоните бе. Не е масов, масата има хуауей. Аз до преди 3 месеца не бях чувал тая марка xiaomi, за пръв път го видях в магазин на М-тел. Никой не познавам с такъв телефон (освен един) никой не я знае тая марка който ме е питал какъв ми е телефона.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#16

(2018-03-04, 12:47:22)nehranimaiko написа:  Ти пък да не си ходил да им гледаш телефоните бе. Не е масов, масата има хуауей. Аз до преди 3 месеца не бях чувал тая марка xiaomi...
По твоето незнание за бранда, недей да съдиш за другите, ма. Това, че не си чувал за Xiaomi, съвсем не значи, че и при другите е така. Никой не те карал през последните 4-5 години да пълниш гушата на операторите тук, вместо да си поръчваш телефоните си от Китай още тогава, ако си следил нещата в този план и си имал интерес към тях. Брандът е създаден през 2010 г., а това, че ти си разбрал за него чак през 2017 г. и то защото се е появил на българския пазар, си е лично твой проблем.

 
Цитирай
#17

Ти пък да не си някой фактор че другите да ти вярват бе мома. Това че ти си купуваш от Китай не значи че други го правят. На общия фон тези дето взимат от китай са шепа хора.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#18

Безмислен спор, нямащ общо с темата. Запрете се Smile)
Цитирай
#19

(2018-03-03, 07:19:23)vaso22 написа:  Да. И аз бях фен и ползвах xiaomi преди доста години. Времето в което изкарваха по 2 модела на година. Сега така оплескаха нещата, че нямам думи. Пускат се 100 модела почти еднакви, с почти еднакви имена....
И при Doogee откъм имената и моделите нещата не са по различни. Достатъчно е да се види колко се обсъждат на 4PDA например : цък

 
Цитирай
#20

Хората на морето са предимно с iPhone и Samsung, по рядко с Huawei, после SONY, и Xiaomi въобще няма, но вече ще има. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#21

(2018-03-04, 16:29:40)hazART написа:  Хората на морето са предимно с iPhone и Samsung, по рядко с Huawei, после SONY, и Xiaomi въобще няма
Ми аз все съм си на морето и имам Xiaomi - таман 2 още от 2013 г. Така че нещо си се объркал.
Цитирай
#22

Не обхождам цялото море, за да знам че ти и още 1 сте с Xiaomi, или?
Много остроумни станахте тука.
Кажи нещо за Doogee, което е iPhone X, но по-евтин.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#23

(2018-03-04, 17:04:47)hazART написа:  Не обхождам цялото море, за да знам че ти и още 1 сте с Xiaomi, или?
+1 
Радвам се че в темата се обсъжда xiaomi, за doogee се изчерпаха нещата

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#24

(2018-03-04, 17:49:20)nehranimaiko написа:  Радвам се че в темата се обсъжда xiaomi, за doogee се изчерпаха нещата

Еми всичко от теб тръгна, с твоето спамене. И какво му се обсъжда - дали бил масов и дали някой го имал на морето. Пълни глупости.
Цитирай
#25

Цени на DOOGEE могат да се видят на официалният им сайт: тук

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)