Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A5 (2017) или А8 (2018)
#1

Ами това е. Дойде време да сменя S5, който вярно ми служи 4 години и сега това ми е в бюджета. Първоначално се бях ориентирала към А5, който и физически прилича на сегашния ми телефон, но се чудя дали да си заслужава да инвестирам малко повече и да взема по-новия модел.
Цитирай
Аксесоари
#2

Разбира се. Ако имаш възможност вземи А8. Отделен въпрос е че е доста надценен. Най-добре разгледай на живо и двата, но чисто технически А8 е по-добрия.
Цитирай
#3

Естествено,че щом имаш бюджета за А8 то вземи него.По-добрия избор е,зависи обаче от къде и как ще го вземаш.Ако е от оператор предполагам,че цената ще е достатъчно прилична.Телефона е добър,разцъках го за малко и останах впечатлен.Усеща се абсолютно безкомпромисна сглобка.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

+1 Samsung Galaxy A8 Big Grin.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Конкретно ако ще търсиш самсунг и то между тези двата естествено,че A8.Има друг момент обаче,за тази цена ще вземеш Huawei P10 Plus,миналогодишен флагман със висок клас процесор,който няма нищо общо със A8,отделно 128GB вградена памет със слот за карта памет,6 ГБ рам памет,двойна камера отзад и единична отпред,но снима много по-добре от A8.Дисплея е 5.5 със резолюция 2560 x 1440

Мой съвет ако не робуваш на марки вземи P10 Plus.
Цитирай
#6

(2018-03-05, 14:33:07)Vundew написа:  Конкретно ако ще търсиш самсунг и то между тези двата естествено,че A8.Има друг момент обаче,за тази цена ще вземеш Huawei P10 Plus,миналогодишен флагман със висок клас процесор,който няма нищо общо със A8,отделно 128GB вградена памет със слот за карта памет,6 ГБ рам памет,двойна камера отзад и единична отпред,но снима много по-добре от A8.Дисплея е 5.5 със резолюция 2560 x 1440

Мой съвет ако не робуваш на марки вземи P10 Plus.

+1  Smile
Цитирай
#7

Благодаря за мненията!
Този Huawei е доста по-скъп при моя оператор, а и съм фен на Самсунг. Като цяло нямам оплаквания от марката. Петицата я взех веднага като излезе и 4 години яко я ползвам, още е с оригиналната батерия. Даже може да изкара още време, но не знам дали ще издържи още две години, а и неминуемо ще започне да не успява да държи всички приложения, които ползвам. Smile За съжаление в момента не мога да си позволя флагман, та дано А серията си заслужава похвалите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)