Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 4 64 GB 4 GB и Nokia 8
#1

Моля, искам мнението Ви за два телефона. Това което държа в ръцете си (таблета) е много добър телефон, но става само за в къщи и за разговор по Viber. Държа да е Андроид защото като дългодишен абонат на mail.ru (знам руски) и се възползвах от тяхната Коледна промоция и сега имам безплатен облак от 1024 GB място, това никъде другаде го няма. Та да се върна към питането... Харесал съм тези 2 телефона: Xiaomi Redmi Note 4 64 GB 4 GB и Nokia 8. И двата имат еднакви характеристики и са китайски.
     Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-03-10, 13:33:05)person написа:  ...Харесал съм тези 2 телефона: Xiaomi Redmi Note 4 64 GB 4 GB и Nokia 8. И двата имат еднакви характеристики и са китайски.
   ..

Определено не са еднакви характеристиките ... Я кажи най добре какви ти са приоритетите, за да сме по адекватни ... Xiaomi Redmi Note 4 има уникално голям живот на батерията, докато нокия 8 работи уникално бързо и вече е на едно друго ниво и си е флагман с този 835 който са и сложили, спрямо 625 в редмито ... Чистия (почти) и андроид е доста по стабилен от миуи, но пък липсва доста голяма част от глезотиите които може да ти даде миуи. Да не говорин, че за нокията има 8,1,1 и т.н. ... Ъпдейтите са в пъти ... Нокията е малко по "премиум" с този корпус, но пък това е недостатък, защото е значително по хлъзгава ... И двата са с по големи размери на корпуса спрямо размера на екрана ... Нокията снима и по добре ...
Та дай приоритети да конкретизираме ...
Цитирай
#3

Като ползвател на Нокиа 8,ще ти кажа,че телефончето работи много добре,няма лагове забивания или други проблеми,скоро и камерата ще фикснат с camera pro от лумия.Тогава очаквам подобрения в нея.Като цяло бих казал,че телефона си заслужава отвсякъде

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Не е редно да се сравняват два апарата в различен ценови клас
Цитирай
#5

Нищо не каза с тия еднакви характеристики. Нищо общо нямат. Нокиата е доста по-добър апарат, но и двойно по-скъп
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)