Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за S9 & S9+

Аз позлвах на S8, но като цяло не мисля, че има нужда.
Цитирай
Аксесоари

Този някой пробвал ли го е. Като гледам действа на същия принцип много по-евтин е и е с най-много покупки в алито

Nano Liquid UV Full Glue Tempered Glass For Samsung S8 S9 Plus S7 Edge Note 8 9 Screen Protector For OPPO Find X With UV Ligh
https://s.click.aliexpress.com/e/bMMMSiWc

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Тоя от алито дали не е същият като този:

https://www.mega-device.com/staklen_prot...30628.html

Една позната е с такъв и вече го тества, не е мръднал, и телефона и протектора. Мисля да слагам и аз такъв. Притеснява ме само, че покрива камерата и сензорите, да не направи проблем някакъв?
Цитирай

Няма проблем. Сега съм с такъв който ги покрива. Аз си го поръчах този от алито. За 5 лв. Мисля че е доста добра оферта. Не виждам с какво се различава от много по-скъпите. Само където е още по- до края и ме съмнява да няма проблем с някои калъфи.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Супер, ще поръчам и аз да има, пък сега ще се изръся с 35 кинта, че не ми се чака. Казваш няма проблем със сензорите и камерата? Нещо при снимки, отблясъци, размазване?

Ще пробвам кейсове днес в магазина и ще пиша дали има проблем. Ще ми се кейса да се подава над дисплея та да ляга на него, ама ако е до горе няма да стане сигурно.

А някой махал ли е такъв протектор? Да си разлееш лепило по дисплея и да го печеш звучи интересно Big Grin
Цитирай

Единият ми кейс е такъв. Samsung Protective Cover оригинален, но е 60лв..

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2018-12-20, 22:30:31)kokibr написа:  Тоя от алито дали не е същият като този:

https://www.mega-device.com/staklen_prot...30628.html

Една позната е с такъв и вече го тества, не е мръднал, и телефона и протектора. Мисля да слагам и аз такъв. Притеснява ме само, че покрива камерата и сензорите, да не направи проблем някакъв?
При мен не се получиха нещата с този. Две стъкла смених, първия път сам го сложих, но останаха балончета по краищата и отгоре към говорителя, а втория го сложи служителката в магазина и остана пак по краищата незалепено. На следващата заплата поръчвам Whitestone и да се знае... Слагал съм го на друг телефон и нещата ми се получиха от раз.
Цитирай

Здравейте колеги! Някой може ли да съдейства от къде мога да си намеря алкантара гръб за s9 без да поръчвам от чужбина?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пробвай в OLX, колега

Изпратено от моят S9 plus с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

(2018-12-21, 15:44:53)Marto.g написа:  Здравейте колеги! Някой може ли да съдейства от къде мога да си намеря алкантара гръб за s9 без да поръчвам от чужбина?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

https://dice.bg/samsung-alcantara-cover-...-item33949

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Благодаря колега.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

В пъти по-евтино и практично е такъв калъф да се вземе от OLX. Не си струват такива пари да се дават за една пластмасова глупост, която фактически струва стотинки.
Цитирай

Пич, аз също доста се чудих за алкантарата, но не си струва. Няма цялостна защита и ще изглежда на гъз за нула време. Като бита котка. Идеята е добра, но не и изпълнението.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Ясно. И аз сега видях цената и се отказах. Мислех че са малко по-на долу. Благодаря.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не са лоши, а що се отнася до запазването, не е точно така. Влакната са къси и не се износват доста дълго време и се запазват на допир меки. Специално Самсунг си правят качествено аксесоарите, но са прекалено скъпи.

Аз много съм се чудил какво е положението при Clear View кейса. Много ми харесва като дизаин, но съм имал флип кейс преди, който на свивката точно се разкъса след 2 месеца и трябваше да го хвърля. Дали този е по-издръжлив ?
Цитирай

Моя clear veiew е от август и не е мръднал.
Цитирай

Ако толкова ви е зор за алкантарата го вземете от тук за 3 пъти по-ниска цена

BGN 23.42 43%OFF | 100% NEW Original Genuine Samsung Galaxy S9 S9 plus S9+ ALCANTARA cover leather luxury premium case EF-XG960 EF-XG965
https://s.click.aliexpress.com/e/bVBw2qW4

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

С разликата, че материала няма нищо общо с оригинала. Само опаковката са му направили да изглежда като истинска.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2018-12-22, 11:20:42)ivan_vylka написа:  С разликата, че материала няма нищо общо с оригинала. Само опаковката са му направили да изглежда като истинска.
Взимал ли си такива ? Аз затова и казах Олх, защото там най-често хората си продават ненужните вече калъфи на половин цена и имаш гарант, че е оригинал, защото може да го прегледаш преди полупка и да се убедиш.
Цитирай

На предишния ми Самсунг Note 8 бях взел реплика на оригиналния силиконов. Е в сравнение със сегашния ми оригинален вече силиконов за S9+ няма нищо общо. Гаден материал, не пасва идеално, както истинския, по-удебелен е... А си представям алкантарата какъв боклук ще е. Имаше даже май в раздела за S8 някой си беше взел реплика на алкантара и беше много, много разочарован. Абе от производител на аксесоар, който не застава с името си, а имитира друг производител, не може да очакваш нищо добро. Аз рзбирам да направят някаква имитация на алкантара, но да не стои логото на Самсунг отзад, а някаква си тяхна марка, така става. Но да копираш оригинален продукт, заедно с опаковка, надписи и баркодове на опаковката като на оригинала, е това за мене е долна китайска сган.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Bavarche, martoo
Цитирай

(2018-12-22, 16:23:23)ivan_vylka написа:  На предишния ми Самсунг Note 8 бях взел реплика на оригиналния силиконов. Е в сравнение със сегашния ми оригинален вече силиконов за S9+ няма нищо общо. Гаден материал, не пасва идеално, както истинския, по-удебелен е... А си представям алкантарата какъв боклук ще е. Имаше даже май в раздела за S8 някой си беше взел реплика на алкантара и беше много, много разочарован. Абе от производител на аксесоар, който не застава с името си, а имитира друг производител, не може да очакваш нищо добро. Аз рзбирам да направят някаква имитация на алкантара, но да не стои логото на Самсунг отзад, а някаква си тяхна марка, така става. Но да копираш оригинален продукт, заедно с опаковка, надписи и баркодове на опаковката като на оригинала, е това за мене е долна китайска сган.
То това си е чисто плагиатство и ако Самсунг се занимаят (което няма да стане) ще ги затворят набързо подобни продавачи. Аз за С8, който сигурно ще си взимам сега (Шаомито не е за мен след дълги години ползване на С5) съм се спрял на 2 - https://mnmlcase.com/products/samsung-ga...2403081355 и https://www.zizowireless.com/galaxy-s8-c...color=1442

Първият е главно заради това, че принципно не обичам кейсове, а и не си изпускам телефоните, но помага със захвата при тоя стъклен гръб. Вторият е ясно - защита на макс, че даже и с приставка за по-удобно гледане на медия.
Цитирай

Аз пък си поръчах тези кейсове, да видим какво ще дойде  Big Grin 

[Изображение: For-Galaxy-Alpha-Core-Prime-Note-4-5-8-S...-S8-S9.jpg]
[Изображение: 1RXax7E.jpg]
[Изображение: Lek7EKf.jpg]
Цитирай

(2018-12-22, 16:23:23)ivan_vylka написа:  На предишния ми Самсунг Note 8 бях взел реплика на оригиналния силиконов. Е в сравнение със сегашния ми оригинален вече силиконов за S9+ няма нищо общо. Гаден материал, не пасва идеално, както истинския, по-удебелен е... А си представям алкантарата какъв боклук ще е. Имаше даже май в раздела за S8 някой си беше взел реплика на алкантара и беше много, много разочарован. Абе от производител на аксесоар, който не застава с името си, а имитира друг производител, не може да очакваш нищо добро. Аз рзбирам да направят някаква имитация на алкантара, но да не стои логото на Самсунг отзад, а някаква си тяхна марка, така става. Но да копираш оригинален продукт, заедно с опаковка, надписи и баркодове на опаковката като на оригинала, е това за мене е долна китайска сган.
А от къде си си взел сега силиконовия колега?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

От Технопилис.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Преди час взех от пощата ето това безжично - https://www.aliexpress.com/item/Baseus-L...09515.html

Доста приятна изработка, и зарежда с доста разумна (за целта му) скорост - при това през оригинален Clear View калъф (10% за половин час, при условие, че съм го включил в компютърно USB).

Целта ми е да го ползвам за "нощно" зарядно, за да си спестя ръчкането на кабела в буксата (предният ми Note 3 най-накрая заради това умря, буксата му беше станала бомбок за 4 години), както и неудобството на тъмно да се опитвам да намеря кабел/букса/място...

Samsung Note III LTE -> Samsung S9+ SM-G965F -> Samsung A715F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)