Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+

(2019-06-14, 15:39:04)avirex написа:  Е браво, това са много хубави екстри, заедно с режимите за камерата

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Не очаквай, кой знае какво от новите режими. Именно затова не ги споменах в поста по-горе. Не съм много по селфитата, така че не мога да дам мнение за функцията за степен на замъгляване, но Нощният режим не е и на 20% в сравнение на тоя, който предлага Хуавей.... Очакванията са да се подобри в бъдеще, но за сега не мога да кажа, че е нещо много добро.
Цитирай
Аксесоари

Ясно, нищо де, ще чакам с нетърпение да дойде по ОТА

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

(2019-06-14, 16:07:50)tomov_bg написа:  Не очаквай, кой знае какво от новите режими. Именно затова не ги споменах в поста по-горе. Не съм много по селфитата, така че не мога да дам мнение за функцията за степен на замъгляване, но Нощният режим не е и на 20% в сравнение на тоя, който предлага Хуавей.... Очакванията са да се подобри в бъдеще, но за сега не мога да кажа, че е нещо много добро.

Здравей, не съм много съгласен с теб относно нощния режим. Аз имам инсталиран порт на гугъл камера и си играх да сравнявам снимки и бях много учуден когато стоковия се представи по-добре от гугълската на близки обекти. За по-отдалечени обекти гугълския прави по-ярки снимки но може и да си въобразявам но стоковата май е с по-добро детайли. Като за финал мога да кажа ,че режима е идеален за хора ,които не им се занимава да си играят с професионалния и сами да си правят настройките.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2019-06-14, 17:04:01)nedkoff написа:  Здравей, не съм много съгласен с теб относно нощния режим. Аз имам инсталиран порт на гугъл камера и си играх да сравнявам снимки и бях много учуден когато стоковия се представи по-добре от гугълската на близки обекти. За по-отдалечени обекти гугълския прави по-ярки снимки но може и да си въобразявам но стоковата май е с по-добро детайли. Като за финал мога да кажа ,че режима е идеален за хора ,които не им се занимава да си играят с професионалния и сами да си правят настройките.

Съгласен съм, че е хубаво нещо да го има този режим. Нямам възможност да го сравня с Пиксел, за да дам мнение за снимките там. Направих обаче сравнение с Хуавей П30. Ако снимаме с обикновен режим на камерата на тъмно, с9 е по-добре, заради хардуерната промяна на отвора на камерата. Включим ли нощния режим обаче, снимките на Хуавея са много по-добри. Именно затова написах да не се очаква много от самия режим.
Цитирай

Някой получи ли юнския ъпдейт ? При мен още нищо.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

хахахахах точно щях да пиша и аз .Айде бе къде е тоя ъпдейт хахахах

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

При мен дойде Smile[Изображение: 66f1a968e181eb6f0be7f7a692e3ed7b.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на maniaka198 за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

(2019-06-22, 11:08:35)maniaka198 написа:  При мен дойде Smile[Изображение: 66f1a968e181eb6f0be7f7a692e3ed7b.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Твоя S8 ли е. При мен на S9+ от България още нищо няма.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Със С9+ съм. Само , че е NEE (скандинавски регион)

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай

Аз получих юнския пач барабар с подобрения нощен режим. Телефона е германски и ние сме есни от първите. Имам и Pixel 3 и Mate 20 pro та ще видим за какво иде реч с тази камера. Очаквайте!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Ако нямате търпение флашвайте германския през один и готово. Определено си заслужава нощния режим

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Не знам дали тук е мястото но искам да помоля за помощ. От 24 часа насам лентата ми за навигация се бъгна и започна да изкача сама на всеки 30тина секунди по време на игри къдети това пречи или излиза от играта по време на писано като кара клавиатурата да изчезне и по време на гледане на клипове във всяка една платформа. Моля ви кажете ако си имате на представа от какво е .
Цитирай

Като за начало опитай с рестарт на устройството си.

 
Цитирай

(2019-06-23, 13:40:51)Na7sU написа:  Не знам дали тук е мястото но искам да помоля за помощ. От 24 часа насам  лентата ми за навигация се бъгна и започна да изкача сама на всеки 30тина секунди по време на игри къдети това пречи или излиза от играта по време на писано като кара клавиатурата да изчезне и по време на гледане на клипове във всяка една платформа. Моля ви кажете ако си имате на представа от какво е .




Не знам брат ,ама вземи слагай запетаи ,че нищо не ти разбрах....
Цитирай

Добре де, как може Galaxy A5 2017 да се актуализира с юнския ъпдейт и ниво на защита юни, а S9+ след него предполагам утре или в сряда ще дойде ъпдейта ?
Цитирай

Може, с последния ъпдейт ще дойде VOWIFI за Vevacom
Цитирай

То VoLTE няма официално Виваком за модела, VoWiFi щяло да дойде...

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...n=lastpost

То и за нота няма ама работи
Цитирай

То че работи, работи като го излъжеш. Но мисълта ми е, че не си направиха труда над една година да пуснат официално VoLTE за модела без излишни гимнастики, а сега да се сетят да пуснат VoWiFi ме съмнява много.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Взех от един от последните ъпдейти от S9 няколко файла и ги копирах и стана
Цитирай

С руут, нали? Ама 90% от хората не руутват вече.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Мисля че и без рут ще стане ама ми трябва малко свободно време. Би трябвало да стане и за нот 9. Ще пробвам. И за S10 вече има.
Цитирай

(2019-06-24, 19:58:53)ivan_vylka написа:  То че работи, работи като го излъжеш. Но мисълта ми е, че не си направиха труда над една година да пуснат официално VoLTE за модела без излишни гимнастики, а сега да се сетят да пуснат VoWiFi ме съмнява много.
Ако ще пускат официално, то ще е и двете услуги. Принципно има подадена заявка към тях, Моторола и Шайоми за вкарване на настройки по ромовете, но както се очаква ще стане бавно и полека...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Хора услугата работи за Виваком
Цитирай

Е как Теленор имат за всички модели Samsung поддръжка на VoLTE, а Виваком нямат? Само те ли са "на изчакване" да благоволят производителите да им вкарат настройки в софтуерите си? Ами не. Ще ти кажа. Селтаците от Виваком нарочно не пускат VoLTE и VoWiFi поддръжка за други телефони, освен Huawei, защото са много, много зависими от китайския бранд и за тях друга марка не съществува на света. На всичко отгоре селяндурите в офисите им заблуждават хората, че не те не поддържат тези услуги за други марки, ами самите други марки видиш ли не поддържали това. Само великите Huawei имали VoLTE и VoWiFi  Lol

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • martoo, pehlivanovv
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)