Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+

(2020-02-08, 10:25:17)ickopicko написа:  След актуализацията, известията за пропуснати повиквания, СМС-и и уведомленията от Месинджър ми изчезнаха. Някой друг с такива проблеми?
И при мен е така, но на месинджър имам, обаче свети зелено, а не синьо, както беше преди.
Цитирай
Аксесоари

Много странен бъг. Имам смарт гривна Galaxy Fit. Когато гривната не ми е на ръката при дърпането на крайния панел има вибрация, като сложа гривната на ръката вече няма вибрация при дърпане на панела ??? ?????

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2020-02-08, 19:33:58)remixa92 написа:  Много странен бъг. Имам смарт гривна Galaxy Fit. Когато гривната не ми е на ръката при дърпането на крайния панел има вибрация, като сложа гривната на ръката вече няма вибрация при дърпане на панела ??? ?????
Мой човек,имаш унккален проблем хахахах

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2020-02-08, 19:33:58)remixa92 написа:  Много странен бъг. Имам смарт гривна Galaxy Fit. Когато гривната не ми е на ръката при дърпането на крайния панел има вибрация, като сложа гривната на ръката вече няма вибрация при дърпане на панела ??? ?????
Виж в Notifications на Galaxy Weareble дали не ти е включена опцията Mute connected phone. Може би, като ти мютне телефона и ти спира вибрацията. Пробвай да изключиш/включиш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoshtenYastreb за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

На мен в галерията снимките излязоха с някакви не реални нови дати и някои са само квадрати без снимки които немога да изтрия.Ако изтрия кеша на приложението галерия ще се изтрият ли снимки и ще навреди ли нещо?
Цитирай

(2020-02-08, 10:25:17)ickopicko написа:  След актуализацията, известията за пропуснати повиквания, СМС-и и уведомленията от Месинджър ми изчезнаха. Някой друг с такива проблеми?
Нямам проблем с известията. Никога не съм ресетвал.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

(2020-02-09, 12:51:08)NoshtenYastreb написа:  Виж в Notifications на Galaxy Weareble дали не ти е включена опцията Mute connected phone. Може би, като ти мютне телефона и ти спира вибрацията. Пробвай да изключиш/включиш.
Да, от тая опция е. Но на Андроид 9 работеше нормално. Сега като я пусна и се получава тоя бъг, но е само на страничния панел. На брата за навигация, на one hand + жестовете и другите haptic feedback неща си работят. При теб същото ли се получава?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2020-02-09, 22:25:16)remixa92 написа:  Да, от тая опция е. Но на Андроид 9 работеше нормално. Сега като я пусна и се получава тоя бъг, но е само на страничния панел. На брата за навигация, на one hand + жестовете и другите haptic feedback неща си работят. При теб същото ли се получава?
Не знам, никога не съм го включвала това.

Аз съм доволна от ъпдейта до андроид 10. Нямам проблеми с нотификации. Много ми допада новото управление с жестове, както и профилите за фокусиране. В батерията не намирам особена разлика. Може би е една идея по-добра, но не е нещо впечатляващо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoshtenYastreb за това мнение:
  • Kosmom01
Цитирай

И да добавя, че самия телефон върви по-мазно и отключване то с лице е доста по-бързо.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Наистина лицевото разпознаване работи адски бързо и ъпдейта при него е осезаем.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

Как да си оправим индикацията за неотговорени повиквания?
Цитирай

Явно не можем, чакаме фикс

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

(2020-02-12, 14:44:44)stoichkov8 написа:  Как да си оправим индикацията за неотговорени повиквания?
Аз си включих "notification reminder" на 3 минути и чакам да оправят LED-a Smile.
Цитирай

Този проблем с LED-а при кой модел се проявява защо пак да повторя при мен си работи.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2020-02-09, 14:49:54)stoichkov8 написа:  На мен в галерията снимките излязоха с някакви не реални нови дати и някои са само квадрати без снимки които немога да изтрия.Ако изтрия кеша на приложението галерия ще се изтрият ли снимки и ще навреди ли нещо?

И аз имам същия проблем. Снимките от преди ъпдейта са леш - снимки правени на 01,02,2020 ми слага заедно с тези от 03-и. Иначе в details на снимката си е правилната дата.

Samsung Galaxy S9 Gold DUOS/ Android 9.0 Pie/ Samsung J7 2017 Gold DUOS/ Android 8.1.0 Oreo/ Samsung Galaxy S3 NEO/Android 4.4.2 KitKat
Цитирай

(2020-02-12, 22:27:18)nedkoff написа:  Този проблем с LED-а при кой модел се проявява защо пак да повторя при мен си работи.
Аз съм с S9. На месинджър ми свети зелено, а на пропуснати повиквания и съобщения, тишина.
Цитирай

(2020-02-12, 22:27:18)nedkoff написа:  Този проблем с LED-а при кой модел се проявява защо пак да повторя при мен си работи.

При мен също си работи

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-02-13, 09:17:39)Kosmom01 написа:  При мен също си работи

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Работи .... имаш предвид, че свети червено на пропуснато повикване и съобщение, както беше в предната версия?
Цитирай

Червено свети при зареждане и при падане на батерията. Зелено след като е зареден напълно, пропуснато повикване, смс и Месинджър. Лилаво на Вайбър. А синьо на събитие във фейса. Поне така беше при мен преди ъпдейта. След ъпдейта, зеленото го виждам само като са е заредил на 100% :/

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

Аз съм с s9+ и всички лед индикации работят както преди ъпдейта. Не съм забелязала да има разлика в цветовете. 
Месинджър ползвам рядко и не съм обръщала внимание какъв цвят свети, а на фейсбук съм изключила всички известия, да ми се появяват на телефона. 
Но на Gurushots, примерно, си свети в синьо, както беше и преди ъпдейта.
Цитирай

(2020-02-13, 09:54:03)ickopicko написа:  Червено свети при зареждане и при падане на батерията. Зелено след като е зареден напълно, пропуснато повикване, смс и Месинджър. Лилаво на Вайбър. А синьо на събитие във фейса. Поне така беше при мен преди ъпдейта. След ъпдейта, зеленото го виждам само като са е заредил на 100% :/
Кашата е пълна Smile. Всеки е с различно  Bu.
Цитирай

Нямаше ли някакво приложение, което променяше индикациите на LED-a?
Цитирай

(2020-02-13, 18:47:09)potiron написа:  Нямаше ли някакво приложение, което променяше индикациите на LED-a?
Има Light Manager 2 и работи доста добре
https://play.google.com/store/apps/detai...htmanager3

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

(2020-02-13, 18:47:09)potiron написа:  Нямаше ли някакво приложение, което променяше индикациите на LED-a?
Light manager не работи. На нексуса си го ползвах с голямо удоволствие. Поне при мен не работи при пропуснато. Дори като дам тест и не ми свети диода още там.
Цитирай

При снимане на режим фокус на живо замъгляването вече го няма а обекта го зуумва и увеличава само!Защо така
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)