Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+

Security patch update получих днес за Германия, няма други промени.

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
Аксесоари

при мен батерията пада 2 пъти по бързо - сега на ден по 2 пъти го зареждам, не знам ккаво е пуснато, ама не е  добре  Rolleyes
Цитирай

Да попитам някой дали знае от къде се променяше големината, когато получаваш входящи обаждания, докато ти играеш примерно на игра или си в приложение. При получаването на андроид 10 си го промених, но ми е малко и сега искам да го напрява голямо. Но къде ли не търсих в настройки и не го открих. Ако някой може да помогне...
Цитирай

Телефон трите точки,настройки,дисплей повик.изп.приложение
Цитирай

s10 получава мартенски security update, а ние си стоим още на януари.
КорАна вирус ли удари s9, какво става?
Цитирай

За германия има и февруари но нас не ни угря. Но заради едната сигурност не ми се занимава да го флашвам с один.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2020-03-11, 16:40:13)sawmv написа:  s10 получава мартенски security update, а ние си стоим още на януари.
КорАна вирус ли удари s9, какво става?
То от тук на сам все по-малко ъпдейти ще ни дават.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Дойде мартенският ъпдейт.
Цитирай

Току що го получих и аз.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на zoovanka за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

Ъъъ, как е батерията?
Чак се чудя дали да ъпдейтвам. Батерията ми е зле, но пък след ресет поне се засили малко. 2 път няма да го ресетна! Smile

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Ще получим One Ui 2.1
https://www.xda-developers.com/samsung-o...note-9-s9/

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Или аз нещо съм пропуснал или в Tap&pay след ъпдейта ми се появи Meawallet и Fibank приложението вече не може фа плаща безконтактно...[Изображение: 286317c83a6a74dda2982a0a106ec822.jpg][Изображение: da34b95357726ab9f6c5ad2356b92509.jpg]

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Продължавам да нямам LED индикация за пропуснато повикване. Ще чакам UI 2.1, ако го оправят изобщо и тогава.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sawmv за това мнение:
  • dandrv
Цитирай

Сложих го и аз. Дано батерията е по-добре.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

LED за пропуснати повиквания не работи и при мен.

Samsung Galaxy S22 S901B
[-] 1 потребител изказва благодарност на dandrv за това мнение:
  • sawmv
Цитирай

(2020-03-12, 23:56:38)dandrv написа:  LED за пропуснати повиквания не работи и при мен.

Интересното е, че червената светлина работи при зареждане. Като стигне 100%, малко след това си става зелено, както беше при Андроид 9.
Сигурно пет пъти вече съм правил ресет, поради различни причини. Последният път ми заби операта, както никога. Преинсталирането не помогна и директно пак ресет. Надявах се, че може пък сега LED-ът да работи, но уви, няма промяна. С този Андроид 10, Самсунг нещо се омазаха  Bu.
Цитирай

(2020-03-12, 18:49:47)remixa92 написа:  Сложих го и аз. Дано батерията е по-добре.
При мен се омаза окончателно дано е по-добре при теб аз съм само с 9.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Една идея батерията е по - добре при мен, само кеш - а изтрих. При вас, колеги?

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Един глас още за една идея малко по читава батерия, но нищо общо с това, когато го взех миналата година... Писнаха ми вече, в началото всичко 6 и после аре у кофата.. LED- а също не работи при мен вече...

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
[-] 1 потребител изказва благодарност на fenato за това мнение:
  • avirex
Цитирай

При мен работи Big Grin
Цитирай

(2020-03-15, 23:11:40)midor написа:  При мен работи Big Grin
На пропуснато повикване, работи ли????
Цитирай

При мен работи всичко както преди. Аз съм с плюс версията ресет не съм правил след ъпдейта до 10. Батерията не е една идея по-добре а значително по-добре спрямо пая.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • midor
Цитирай

И при мен е така само че с ресет.
Цитирай

Обаче май и при note 9 пак като тук на s9 имат проблем някои с LED при едни работи при други не явно си е омазано за двете серии.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имате ли проблем с архива на телефона в Samsung Cloud след последния ъпдейт. Дори изтрих стария архив и отново успява да архивира целия телефон освен приложенията, стига там до 92% и на края изкарва неуспешно архивиране. Всичко от моя страна изглежда изрядно. Имаше някъв нов лог-ин за Samsung Cloud, който има двустепеннс активация, направих го, но пак така.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)