Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+

(2020-05-23, 12:20:28)Marto.g написа:  При мен я подкарах, спрях gps и обърнах мрежата на 3g, свалих и резолюцията на най-ниската и стана малко по-добре.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Продай си телефона и си купи нещо за 350-400лв.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
Аксесоари

Не искам, тоя си ми харесва. Батерията се преживява.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • i.stojanov
Цитирай

Всичко ми е пуснато. В колата имам зарядно, вкъщи имам зарядно, в офиса имам зарядно. Ма**ата ѝна батерията..
Ама беше време да заработи телефона малко по-пъргаво със стандартните анимации! Потвърждавам, че е по-responsive. Да видим до кога.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Използвам телефона от около 2 години и съм нямал никакви ядове,да чукна на дърво. За цялото това време никога не съм рествал или някакви други манипулации. Работи си перфектно,никакви забивания или лаг.Батерията издържа около 6,00-6,30 часа екран.Правил е и 7 часа но тогава вече е на нула.Избягвам да го оставям под 20 процента.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2020-05-23, 19:14:20)007 написа:  Използвам телефона от около 2 години и съм нямал никакви ядове,да чукна на дърво. За цялото това време никога не съм рествал или някакви други манипулации. Работи си перфектно,никакви забивания или лаг.Батерията издържа около 6,00-6,30 часа екран.Правил е и 7 часа но тогава вече е на нула.Избягвам да го оставям под 20 процента.
Как правиш тия часове не ми е ясно аз повече от 4 през последната година ми е много трудно.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2020-05-23, 19:56:17)nedkoff написа:  Как правиш тия часове не ми е ясно аз повече от 4 през последната година ми е много трудно.
Без игри.Слушам музика,гледам по някой клип,стриймвам,имейл.Нормална употреба.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Аз виждам че започва на около 50 процента, зареждаш и после пак до около 50 с малко над 4 часа дисплей

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Да ,да забравих че сутринта го сложих.Ще го заредя като се изхаби и наново ще го засека.Но както казах 6-,6,30 часа си ги прави.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

6 часа СоТ за С9 е за книгата на рекордитеSmile

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Колегата е с плюс май.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
Цитирай

За С9+ съм склонен да вярвам, въпреки че и за него си е забележителен резултат.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Не мисля, аз на s9 малкия съм правил 5 часа макс така че едва ли е проблем за плюса.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
Цитирай

С телефона от подписа съм S9+

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Може са преместим дискусията в темата за батерията. Тук би трябвало да коментираме ъпдейти.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • i.stojanov
Цитирай

Като,казахте актуализации,преди малко дойде една такава Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Тази вече е стара Wink

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Днес явно пуснаха някъв ъпдейт на Google Assistant и е супер гаден. Вече той се пуска като дръпнеш от долните ъгли а не нормалния гугъл и е супер бъгав. Вече не ми работи и OK Google командата даже в нормалния гугъл. Всичко пробвах, смяна на езици, региони, казва ми че OK Google не е наличен за този език, а аз съм го направил на английски. Отделно от тва, тоя асистент след като съм му дал да ми казва времето в целзии ми го казва във Фаренхайт.
Явно от гугъл вече са преминали изцяло от базовото разпознаване на глас към Goгадния бъгав Google Assistant. Досега можеше да се изключва.
До вчера всичко си беше наред, имате ли подобен проблем?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Да вчера се ъпдейтна и така стана. Няма и да го ползвам повече тва. Не знаел български асистента Big Grin

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

При мен си работи идеално. Вярно , че зная английски и се разбираме добре.
Цитирай

(2020-06-03, 10:42:31)Marto.g написа:  Да вчера се ъпдейтна и така стана. Няма и да го ползвам повече тва. Не знаел български асистента Big Grin

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Никой не говори тука да знае ли или не български ОМГ.
Не може да ми разпознае OK Google командата независимо дали съм сложил английски или български език. Опцията за OK Google разпознавабане седи сива.

Има ли поне начин да се изключи Google Assistant?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Казах ти какво ми изскочи. Не знам тва не го ползвам. Разгледай настройките на google.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Верно има проблем.Ъпдейтна се и при мен.Ok Google реагира на 5-6-я път.Казвам обади се на еди си кой и ми вади някакви снимки нямащи нищо общо.Дава и грешка, не може да зареди уйджета.Мазало е станало.Но пък си имам BixbySmile

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Ами мен и оня ден и днеска ми се ъпдейтна не знам какво го правят.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Оправиха го или почти. 
Вече работи с OK Google и Hey Google дори при изключен екран, но като кажеш тия думи се включва само асистента а не нормалния OK Google, който се пускаше преди. И не може да де спре опцията да включва само на пуснат екран, предполагам ще харчи повече батерия така.
ПП: Може да се изключи постоянното слушане в опциите.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Очаква се ъпдейт до One UI 2.1 следващата седмица
https://www.sammobile.com/news/samsung-g...this-week/

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
[-] 2 потребители изказват благодарност на bicubic за това мнение:
  • Marto.g, remixa92
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)