Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+

Попаднах на информация за Андорид 11.
https://piunikaweb.com/2020/12/12/galaxy...ssibility/

Дано ни огрее на някакъв етап Smile.
Цитирай
Аксесоари

При мен батерията си е отдавна зле и нищо не се е променило с актуализациите. Android 11 няма да ни дадат. Ще бъде невероятно да го получим.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-12-11, 15:28:34)007 написа:  Ще има,за да направят добро впечатлениеSmile И за 10 казваха че няма да получи, но в крайна сметка си дойде.

(2020-12-18, 09:09:06)sawmv написа:  Попаднах на информация за Андорид 11.
https://piunikaweb.com/2020/12/12/galaxy...ssibility/

Дано ни огрее на някакъв етап Smile.

Мисля че догодина до лятото ще има и за нас Андроид 11, ще работи по бързо телефона S9+

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

(2020-12-19, 03:38:19)Вечния написа:  Мисля че догодина до лятото ще има и за нас Андроид 11, ще работи по бързо телефона S9+

Няма да има андроид 11 ,не разбрахте ли.Колкото до фейк чата със съпорта на Самсунг там пише ,че и за С8 ще има андроид 11,а един мармот завива шоколада в станьол ??
[-] 1 потребител изказва благодарност на sdeikov22 за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Може и да има но под формата на къстам ром. Самсунг казаха три години поддържка ще има на от 20 за 10 не съм сигурен.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

S10 също би трябвало да го покрие поне така казаха от самсунг май.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пуснаха ъпдейт по сигурността.

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на 007 за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Има нов ъпдейт.

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на 007 за това мнение:
  • sawmv
Цитирай

Откъм secutiry ще ни обновяват навреме, но 11 май няма да видим.
Цитирай

(2021-02-04, 13:03:58)sawmv написа:  Откъм secutiry ще ни обновяват навреме, но 11 май няма да видим.

Не се знае.Все пак нека сме по оптимистични Smile Може и да ни огрее,ще видим.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Флагманите от 2018г не влязоха в новата политика за 3г поддръжка. Неофициално обаче е много вероятно да получим Android 11 и One Ui 3, или поне второто. Вече се работи по One UI 3 от няколко програмиста.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай

Вече само секюрити ъпдейти ще има. Нормално. Квото е можело да добавят са добавили. Не че има голяма разлика в ObeUi 3.0 и Android 11.
Аз нямам оплаквания, освен батерията особено на мобилни данни последните 2-3 ъпдейта. Сега ще видим с тоя как е.

(2021-02-04, 15:33:42)007 написа:  Не се знае.Все пак нека сме по оптимистични Smile Може и да ни огрее,ще видим.

Знае се. Не е хубаво да си оптимист. Бъди реалист.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 2 потребители изказват благодарност на remixa92 за това мнение:
  • MapTo_D, Marto.g
Цитирай

До сега не дадоха миналата година нищо повече от това на s8 и преди това на s7 няма да дадат и на s9. Освен това ако няма да е с android 11 няма смисъл най-много да прецакат нещо.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • MapTo_D
Цитирай

Вие имате ли го тоя проблем от последните 2 ъпдейта. Както си гледам някво видео в тубата или на браузъра и да покаже няква грешка Sound alive stopped working. Цъкаш ок и все едно нищо. Супер на случаен принцип го показва.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

При мен го няма това.Работи си идеално.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2021-02-04, 19:03:21)Marto.g написа:  До сега не дадоха миналата година нищо повече от това на s8 и преди това на s7 няма да дадат и на s9. Освен това ако няма да е с android 11 няма смисъл най-много да прецакат нещо.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
И да дадът 11 и не все тая. Сума телефони смених, за мене с9+ е топ. Почти 3г го ползвам супер си е. На жената преди година взех с10+ не виждам разлика. И с всички нови модели е така. Само цената и дисплея нагоре, което пък ги прави хем скъпи, хем неудобни. Като се скапе с9+ някой ноут ми се иска, ама те вече прекалено големи стават. Аз имам някаква мания да е последния модел, топ оф да топ. Ама вече взе да ми писва да давам грешни пари. Така като гледам с9+ бих го заминил, ако е здрав, след 3 4 поколения телефони. Като и те не предлагат нещо различно. Даже вече искам да излезне един ноут с прав дисплей, не заоблен и с нормална големина(под нормална, нещо около 6.3 6.4 инча). А колкото до Андроид, това което ползвам с годините не се е променило. Въвеждат някакви нови функции, интерфейса е почти непокътнат спрямо предишните версии, които сигурно малцина ползват. Лично мнение, техниката стигна пика си доста отдавна, сега се предлагат техники с безумна цена и с минимален прогрес.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 5 потребители изказват благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • aladin, Marto.g, pa800, sapiora, sawmv
Цитирай

И на мен ми писна да давам грешни пари за нови телефони и след една седмица вече съжалявам. Както е тръгнало с тази криза, като ми се прецака телефончето, накрая си купувам един 3310 и се приключва одисеята с тези очаквания на ъпдейти и олигофрении.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sawmv за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

(2021-02-07, 22:37:43)Nikito82 написа:  И да дадът 11 и не все тая. Сума телефони смених, за мене с9+ е топ. Почти 3г го ползвам супер си е. На жената преди година взех с10+ не виждам разлика. И с всички нови модели е така. Само цената и дисплея нагоре, което пък ги прави хем скъпи, хем неудобни. Като се скапе с9+ някой ноут ми се иска, ама те вече прекалено големи стават. Аз имам някаква мания да е последния модел, топ оф да топ. Ама вече взе да ми писва да давам грешни пари. Така като гледам с9+ бих го заминил, ако е здрав, след 3 4 поколения телефони. Като и те не предлагат нещо различно. Даже вече искам да излезне един ноут с прав дисплей, не заоблен и с нормална големина(под нормална, нещо около 6.3 6.4 инча). А колкото до Андроид, това което ползвам с годините не се е променило. Въвеждат някакви нови функции, интерфейса е почти непокътнат спрямо предишните версии, които сигурно малцина ползват. Лично мнение, техниката стигна пика си доста отдавна, сега се предлагат техники с безумна цена и с минимален прогрес.
Да, s9 е много добър модел от 2018 на сам не е мръднал и най-много ми харесва от моделите които имах до сега. Аз даже една седмица ми е много преди да ме обхванат съжаленията, а за s9 дадох 950 лева.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на Marto.g за това мнение:
  • MeltrumSpectrum, sapiora
Цитирай

За руутнатите, скоро ще има порт на Android 11 с One UI 3. Не се знае до каква степен ще е стабилен, но вероятно ще разполага с повече функции от стоковите фърмуери с One UI 3.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай

За какво получихме приложението Samsung Free днес (безплатни тв канали), като то работи само на Android 11 и ObeUi 3.0?

ПС: Работи и при нас, само че няма ТВ канали.

От днес може да гледате 4К   видеа в тубата в пълната им резолюция. Има разлика.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Информативно, имаме ъпдейт.

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на 007 за това мнение:
  • sapiora, sawmv
Цитирай

При актуализацията на SGN10 добавиха обновеното приложение на Samsung Messages, което предлага вече чат функционалност. Имате ли идея дали ще дойде и за SGS9?
Цитирай

@sapiora И да дойде мисля че операторите не го поддържат.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Не би трябвало да има общо с операторите, просто съобщенията ще минават през интернет.


Sent from my iPad using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на kery70 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Дзак!Ъпдейтче,че и по голямо ми се струва от предния.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на 007 за това мнение:
  • sapiora, sawmv
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)