Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с пропуснати повиквания
#1

Здравейте ... като ме набере някой не ми показва нищо а след това ми излиза като пропуснато !!! това какъв проблем може да е с дилъра ли или с последния ъпдейт ли ??? Моля ви за помощ !

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен получавам SMS от оператора, че този който ме е търсил вече може да бъде избран. Като върна обаждането разбирам че телефонът ми не е бил в обхват или е изключен, което не е така. Разбира се такава ситуация не се случва често, но все пак имам 2 - 3 случая. Моят ъпдейт е от 01.02.2018 г.
Цитирай
#3

Дефектна сим?
Цитирай
#4

не бе хора Телефона звани дори се чува звук но си стои все едно си гледаш часа разбирате ли ме не реагрра дилъра.. програмата Телефон нали ме разбирате а се чува званенето звука вибрация просто не се показва ЕДИ кой си ви търси и вдигане или отказване на разговора Това не се показва !!!!

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
#5

Аз казвам да се пробва с друга карта, за да изключим дефектна сим.
Цитирай
#6

Пробвай в настройки на апповете. Настройките на апп Телефон, превърти малко надолу, разширени настр, и двете трябва да са Да, да се показва върху всичко и да променя сист настройки.
Цитирай
#7

(2018-03-28, 19:41:12)ivorosenov написа:  не бе хора Телефона звани дори се чува звук но си стои все едно си гледаш часа разбирате ли ме не реагрра дилъра.. програмата Телефон нали ме разбирате а се чува званенето звука вибрация просто не се показва ЕДИ кой си ви търси и вдигане или отказване на разговора Това не се показва !!!!

Колега, не си описал добре проблема. От водещото се разбира, че когато някой те търси - не се случва нищо. Сега вече като си обяснил по-добре, би ли отговорил на следните въпроси, за да се опитаме да ти помогнем да решиш този проблем: 

1. Какво ТОЧНО се случва, ако телефонът спи (тъмен екран, оставен преди 5 минути, примерно, и не се пипа)? Екранът светва ли и ако да - какво се вижда - екранът за отключване или друго? 

2. Ако телефонът звъни и вибрира, и през това време опиташ да дръпнеш лентата с известията - при известията вижда ли се обаждането или там също липсва?

3. "Дилъра" (програмата Телефон) вградената в телефона (устройството телефон) ли е или е инсталирана допълнително като външно приложение?

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай
#8

При мен е много тъпо и не знам дали е от настройките.Когато имам нотификации от приложенията или поща и някой ми звъни, трябва да плъзгам нагоре надолу по екрана и да търся звънящия, за да му отговоря.Не е приоритетно на цял екран.

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)