Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Входящи съобщения от Viber
#1

Нямам звук,а само вибрация и изкачащ прозорец при входящите съобщения на Viber. Изходящите съобщения и входящите разговори са наред,но това пиу-пиу ми липсва.
Някой с такъв проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

аз

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#3

Кофти работа.

За толкова скъпо устройство такива гафове...
Цитирай
#4

а случайно някой да знае как се оправя?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#5

(2018-03-20, 15:46:19)chaikatabs написа:  Нямам звук,а само вибрация и изкачащ прозорец при входящите съобщения на Viber. Изходящите съобщения и входящите разговори са наред,но това пиу-пиу ми липсва.
Погледни за насоки в тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.p...ight=Viber

 
Цитирай
#6

При мен звука е различен всеки път, веднъж излиза тоя който си е от вайбера, веднъж тоя който е сетнат като нотификейшън на телефона. През настройките на нотификациите си играх бая и от там се спират всички тези неща, икон, балончета и прочие но нищо не сработи за постоянно. Или е со версията на вайбера или версията на андроида.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#7

Т.е. да преинсталирам с по-стара версия?
Нищо конкретно няма в тази тема или поне аз не видях.
Цитирай
#8

Аз го оправих като първо изчистих данните на приложението,след това ънинстал и инстал на ново. Засега проблем нямам.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2018-03-20, 19:25:07)boris.stz написа:  Аз го оправих като първо изчистих данните на приложението,след това ънинстал и инстал на ново. Засега проблем нямам.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

И при мен се оправи, благодаря колега  Smile Storstark

Huawei Mate 10 Pro - Titanium Grey
Цитирай
#10

Чудо. И при мен се оправи и за сега се държи добре. Бях го преинсталирал,но не бях изчистил всичко от телефона в папка Viber. Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)