Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с добра камера
#1

Искам да си купя телефон с добра камера, ще преподписвам в мтел, бюджета ми е около 500 лв. В офисите на мтел ми препоръчват Huawei пред Samsung. Колебая се между Samsung Galaxy A5(2017) и Huawei Mate 10 lite. Юе съм благодарна да изкажете мнения или да препоръчате друг модел.
Цитирай
Аксесоари
#2

По-добър и от двата модела е Xiaomi Redmi Note 4.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#3

Huawei Mate 10 Lite е по-добър от Samsung Galaxy A5 2017, защото е по-нов модел, с 2 камера отзад и 2 отпред, по-хубави характеристики, с повече софтуерна поддръжка, ако беше избирал между Samsung Galaxy A8, тогава щеше той да е по-добрия избор, но той е по-скъп. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Redmitata винаги са издишали от към камера за сметка на другото, за тези пари mate 10 lite издухва всичко особено ако камерата е приоритет... Имам x compact имах и xa1 и камерите са доста добри и се въртят на тази цена но compacta e малък за повечето (не и за мен) а ха1 липсва отпечатъка, а и са по стари модели (които не издъхваг на мощ за сега) и ще си останат с 8та...за тях говоря от първа ръка матето е брутален ни не съм се докосвал

Sony Xperia X Compact - Universe black
Sony Xperia XA1 - white удавен

Цитирай
#5

Galaxy A5(2017) снима добре, сравнявам със Sony Z3. Тествах камератите успоредно, при доста лоша светлина и на изкуствено осветление и Самсунга се справи адекватно, поне колкото Сонито. Сестра ми има А5(2017) от месец и е много доволна. Мейта изглежда супер но нямам впечатления от този Huawei. Играл съм си с Huawei Y5 II, и въпреки че е бюджетен модел е супер готин за ползване, представям си Мейта като е класен модел колко ще е по добър.
Редмито е неумесно да се споменава в класацията. Имах Mi 4 сега и Redmi4X, камерите и на двата издишат особено при лоша светлина. Нота ще е същия относно камерата.
Ако не търсиш по голям размер на дисплея вземи Самсунга. Да не забравяме и софтуерните бутони на Huawei което обезмисля по големия размер.
Цитирай
#6

+1 глас за хуауей мейт 10 лайт страшен телефон е сега има и фейс ънлок набъкан е със страшно много глезотии по голям дисплей винаги е + ако гледаш клипове и филми. В момента за този ценови клас е най-добрият телефон на пазара. Другият вариант е хуауей п20 лайт ама е с 50-60 лв повече ако ще го взимаш с план. Другият вече най-добър вариант е п10 не лайт той е флагман и е на 500 лв на сметка от 25лв на месец в Мтел. Аз ти предлагам него!

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)