Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с огледала за автомобил с андроид
#1

Здравейте, ще се радвам ако някой ми помогне със следният казус.

Имам огледало за автомобил с андроид модел "AMPE 799", най вероятно китайско. Проблема е че основната програма е на китайски и нищо не се разбира, също и GPS е настроен за източна Азия. Но няма да изпадам в подробности. По големият проблем, е че опцията да си вкарам гугъл акаунта е неактивна, и съответно не мога да инсталирам никаква програма. Но дори и да се инсталира нещо, не знам дали ще може да се стартира, защото е активна само програмата на огледалото, и не ме допуска да отворя никакви други прозорци. Единствено в настройките може да се влезе, но от там нищо няма начин да премахна фабрично заложената програма.
Има ли възможност да се инсталира някакъв универсален РОМ, колкото поне да може да се стартират някакви програми на разбираем език.
Версията на Андроид е 4.4.2, версия на еядрото е 3.43.67.

Ще се радвам на всякакви коментари по темата, защото нищо не ми идва на ум. А и съм доста далеч като знания в областта на Андроид и всички производни.
Цитирай
Аксесоари
#2

Neryhc, а самото огледало удобно ли е, че смятах да си купя едно подобно ?
Цитирай
#3

Универсален РОМ няма. Възможно е някъде по настройките да има смяна на езика на английски, но с тези йероглифи трябва да търсиш някакъв китаец да ти го настрои.


Цитирай
#4

В настройките търси символ на стилизирано земно кълбо като щракнеш там най-отгоре са езиците щракаш един от горните и се надяваш да е поне на латиница за продължиш със следващите докато откриеш англисйки понеSmile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)