Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nubia m2 - кирилизация
#1

Здравейте. От няколко дена съм собственик на въпросния телефон. Въпреки че в инфото на продавача присъстваше бг език, но се оказа, че реално няма. Може ли помощ как да вкарам кирилица за да мога да пиша на нея?

Redmi note 8 pro
Ex Nubia M2
Цитирай
Аксесоари
#2

Сваляш от гугъл плей bg keyboard, има много такива приложения, инсталираш го и то ти показва стъпка по стъпка как да добавиш българския език в езиците за писане. Иначе как е телефончето, би ли казал няколко изречения, че и аз леко му се чудя...

Изпратено от моят HTC U Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Ами както всяко ново - засега съм само с отлични впечатления. Бърз, отличен екран, красив, малко се пързаля без протектор, но аз веднага му сложих прозрачно силиконче, да се виждат жълтите странични ивици - на мен лично ме кефят, батерията държи ден с яко ръчкане, мисля че два ще издържи при по-щадящо, но засега го ръчкам, за разговори е чудесно - чувам и ме чуват отлично, звука от вградения високоговорител е добър и чист, зарежда се бързо /с бял кабел и бяло бързо зарядно дойде/, камерата е прилична и има доста настройки, но засега още ни съм ги проиграл - на авто снима много добре. Пръстовото отключване сработва отлично, има няколко настройки с жестове - ползвам само две засега - двойно почукване за да видя часа и обръщане с екрана надолу да изключа звука при позвъняване ако не искам да затворя или вдигна. Единствено трябва да го кирилизирам и да донастроя индикатора за уведомленията, че още не става или аз нещо не правя както трябва.
п.с. Бях поръчал Axon 7 преди нова година, но не дойде и след като ми върнаха част от сумата се спрях на този и ми излезе 360 с ддс.

Redmi note 8 pro
Ex Nubia M2
Цитирай
#4

Колега,Axon 7 го има от доста време в Емаг.Там можеше и да го включиш в листата си от предпочитани продукти и щяха да ти дадат доста по-изгодна оферта.Но сега му вдигнаха цената.
Цитирай
#5

(2018-03-27, 22:05:33)droid_sense написа:  Колега,Axon 7 го има от доста време в Емаг.Там можеше и да го включиш в листата си от предпочитани продукти и щяха да ти дадат доста по-изгодна оферта.Но сега му вдигнаха цената.

Толкоз по-зле за тях - на стар модел да вдигаш цената - това да не е ферари баси. Засега Нубията си ме устройва идеално.

Redmi note 8 pro
Ex Nubia M2
Цитирай
#6

Аксона не е стар.Трепач е,в ръцете ми е от няколко дни и ме устройва пред Галакси-тата на Самсунг примерно,но наистина вдигането на цената лично мен би ме отказало от него.Впрочем както и за всеки друг смартфон не бих дал повече от 900 лв.Но има хора с пари.
Цитирай
#7

Аксона е чудесен апарат, на теория, може е на практика, но модел от 2016г си е стар от където и да погледнеш с днешните темпове на развитие на технологиите.

Redmi note 8 pro
Ex Nubia M2
Цитирай
#8

Аз не знам за нещо технологично да е прогресирало чак толкова за тези година и три месеца.Вярно процесора е по нова технолгия и няколко нива над предното поколение,но това не се отразява чак толкова много в употребата на смартфона за по-голямата част от хората.Променят се някои неща и се въвеждат други не чак толкова търсени и полезни.
Цитирай
#9

С днешна дата /вече повече от година и половина/ само положителни впечатления. 4-5 изпускания - всичко си бачка без лаг или други проблеми. От няколко дена обаче ми изчезна иконката за заключване на екрана - рових из настройките - нищо не открих. Може ли малко помощ от къде да я извадя пак на десктопа, че ми е много по-лесно чрез нея да си заклщчвам екрана, а не чрез бутон.

Redmi note 8 pro
Ex Nubia M2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)