Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Като задържиш на екрана с пръст, след това Settings --> More и трябва да има опция 4х5, 4х6, 5х5... Поне на ми6 има де, с рут и еу ром съм.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • texasvalden
Цитирай
Аксесоари

само в Еу рома го има.
В чистия глобал и чайна - не
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • MapTo_D, texasvalden
Цитирай

(2018-07-18, 20:04:14)gramov написа:  Здравейте,
Взех и аз един  бял от  Mi Global store.
Първите ми впечатления са, че загрява в сравнение с Mi6.
Бях останал с впечатление, че ма инфра ред, и останах леко разочарован, като видях че няма.
Но като цяло ми харесва.

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk

Да, наистина загрява спрямо MI MIX и съм много разочарован от глобъл стейбъла. Може всяка седмица да пускат нови телефони, но с това пренебрегване на софтуеъра нищо добро не ги чака.

(2018-07-19, 08:41:52)suffer написа:  само в Еу рома го има.
В чистия глобал и чайна - не

В китайския го има само, че говоря за MI MIX. Другите, не знам.

MI 2S 32 GB > MI 4W 16 GB  > MI 5 4/128 GB > MI MIX 6/256 GB > MI MIX 2S 8/256 GB 
Цитирай

При стабилната имаш ъпдейт на средно всеки 3 месеца, ако е по-често има голям шанс да е омазано нещо. Ако искаш ъпдейти минаваш на бета версия
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • texasvalden
Цитирай

(2018-07-19, 08:34:27)MapTo_D написа:  Като задържиш на екрана с пръст, след това Settings --> More и трябва да има опция 4х5, 4х6, 5х5... Поне на ми6 има де, с рут и еу ром съм.

За съжаление при този не е така. Има ли някой с EU dev. ROM да сподели.

(2018-07-19, 15:17:28)suffer написа:  При стабилната имаш ъпдейт на средно всеки 3 месеца, ако е по-често има голям шанс да е омазано нещо. Ако искаш ъпдейти минаваш на бета версия

Бета или дев версия имате предвид?

MI 2S 32 GB > MI 4W 16 GB  > MI 5 4/128 GB > MI MIX 6/256 GB > MI MIX 2S 8/256 GB 
Цитирай

Бета и дев е едно и също.
Дрв е публична бета
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • texasvalden
Цитирай

(2018-07-19, 15:24:37)suffer написа:  Бета и дев е едно и също.
Дрв е публична бета

Аз мислех, че до бета няма достъп всеки, само разработчици и тестери. А това дрв не знам какво означава. Съжалявам ако съм леко досаден. С едно изречение ми казвате, че бета на MIUI 10 от xiaomi.eu плюс това другото рекавъри е най добре като функционалност и добра и гладка работа?

MI 2S 32 GB > MI 4W 16 GB  > MI 5 4/128 GB > MI MIX 6/256 GB > MI MIX 2S 8/256 GB 
Цитирай

1. Печатна грешка Дрв е Дев Smile в бързината съм го написал грешно
2. Бета версията или девелопърската версия се дели на 2 групи: Публична и Затворена.
Затворената получават повече от един ъпдейт седмично и на база дали намират или не бъгове в първия, пускат втория за всеобщ "тест"

А въпросът не го разбирам..
Кое друго рекавъри?

Като цяло най-добрия ром всеки преценява за себе си с кое му върви най-добре телефона, защото всички имаме различни изисквания и навици на употреба.
Някои искат руут, други искат да имат региони, трети си падат по шарении, четвърти по чист андроид.. така че в случая моето мнение за еу рома не е важно.
Споменахме го защото само там има опция да се настроят брой икони на ред
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • texasvalden
Цитирай

Додол лънчър също има опция за колкото икони искаш на 1 ред.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Нали за да инсталираш дев ром се сменя оригиналното рекавъри с TWRP или аз не съм разбрал нещо?

MI 2S 32 GB > MI 4W 16 GB  > MI 5 4/128 GB > MI MIX 6/256 GB > MI MIX 2S 8/256 GB 
Цитирай

Ако искаш да минеш от стоков глобален на дивелъпър глобален просто сваляш последния и го прилагаш през system update от телефона. Ако искаш да сложиш xiaomi.eu ром с повечето икони на ред както споменаха ти трябва TWRP рикавъри.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Friz за това мнение:
  • pi4a7a, suffer
Цитирай

(2018-07-20, 13:43:59)texasvalden написа:  Нали за да инсталираш дев ром се сменя оригиналното рекавъри с TWRP или аз не съм разбрал нещо?

Отключи буута, сложи това рекавъри, и пробвай последния MIUI.EU WEEKLY ром. Гарантирам ти, че ще ти е най-удобния MIUI ром. Smile

Колкото до загряването, да и аз с глобалния го усещам, след 15 дни ще видим. А някой с eu да споделия дали загрява, и колко изкарвате на Antutu (информативно) ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на pi4a7a за това мнение:
  • texasvalden
Цитирай

Не знам какъв Ром съм.. [Изображение: 03e53cfb3db0aeabb240f9a0ae845b91.jpg][Изображение: 8e1fb30b5b6773540e39fbb5b0cae4e4.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk

(2018-07-21, 17:29:27)gramov написа:  Не знам какъв Ром съм.. [Изображение: 03e53cfb3db0aeabb240f9a0ae845b91.jpg][Изображение: 8e1fb30b5b6773540e39fbb5b0cae4e4.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
Global бил, ама яма кой да гледа Smile

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Много си го подгрял телефона и е тротвал здраво - резултатът е нисък и температурите са ти високи. В какви условия си пускал антуту? Остави го да се охлади хубаво и тогава пусни теста.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Моят телефон с по ниски температури показа 160000 резултат. Същата версия. На какво може да се дължи?

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай

Сега стана още по-добре Smile Нормална употреба на телефона. Беше на 27° в началото на теста. Всичко е включено, GPS, wifi, data bluetooth.. [Изображение: 93fd2e33be88cf8f07146b7382d7345d.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Същия андроид, същата версия на бенча, всички неща изключени освен Wi-Fi.

Виждал съм резултати от порядъка на 280к ±


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Имаме ли Face Unlock?

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-07-23, 21:28:28)gramov написа:  Имаме ли Face Unlock?

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk

Както винаги с глобалния нямам. Eu има.
Цитирай

А като смениш региона на страна извън ЕС пак ли няма(за глобален ром става въпрос)?
Цитирай

(2018-07-24, 07:43:17)Friz написа:  А като смениш региона на страна извън ЕС пак ли няма(за глобален ром става въпрос)?

Няма. С регион US съм, тъй като в повечето страни няма приложението за темите.
Цитирай

Нещо което забелязах вчера. Около камерата е започнало да се бели........трябва да се загледаш за да го видиш, но е факт, бели се...(явно седмица без кеис не му се отрази добре..
Цитирай

Вчера му направих първото изпускане. За щастие само кейса пострада. Опитвам се да намеря от някъде същият, но не успявам. Някой, ако е попадал на бял оригинален от комплекта, моля да сподели от къде.

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Изтеглих и инсталирах от официалния сайт MIUI 10 Global 8.7.26 Beta. Засега всичко е Ок, единствен проблем, че не мога да дам Chrome като браузер по подразбиране и всичко ми отваря през вградения такъв. Някой има ли тази версия  и знае ли как се оправя проблема?

П.П.
Успях да го променя, но много трудно чрез настройките на вградения браузър.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай

Здравейте, има ли телефона поддръжка на VoLTE?
Из мрежата има различни мнения, вероятно касаеща различните модификации.
Та вашия поддържа ли такава опция?
Аз при мен не успях да я включа. Инче ако има значение съм към вива...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)