Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

ЗДРАВЕЙТЕ, както може би знаете след малко ще бъде оповестен новия mi Mix 2s. очаква се също да пуснат нещо ai асистент, както и има слухове за геймърски телефон blackshark



livestream:

Цитирай
Аксесоари
#2

Ееее ..жалко,надявах се ,че няма да изплющят камерата точно там  Sad
Цитирай
#3

ами.. грозен е - няма да го оборъщаш много по лице.
иначе цените са впечатляващи за китай
Цитирай
#4

Новият флагман Mi MIX 2S е обявен от Xiaomi: http://www.mobilebulgaria.com/news/42847...-mi-mix-2s

 
Цитирай
#5

Разочарован съм. След всички очаквания един нов чипсет и някаква по - добра камера. Тази серия беше символ на иновативен дизайн, а сега е поредното айфон копие. Безжичното зареждане е абсолютна глупост и даже не можаха да направят и някаква водоустойчивост.

MI 2S 32 GB > MI 4W 16 GB  > MI 5 4/128 GB > MI MIX 6/256 GB > MI MIX 2S 8/256 GB 
Цитирай
#6

Добра оценка за новият модел.
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_2...-30280.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#7

И*ах аз големите екрани, алооууу, аз след година как ще си избирам телефон беее, всичко скача на 6 инча диспей. Бляк!

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#8

Ревю на камерата на Mi Mix 2s според DxOMark: https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-mix-2s-chinese-gem/

 
Цитирай
#9

Защо по дяволите им трябваше да копират позицията и вида на камерата от айфон? Микса имаше един от най-добрите дизайни, а те го развалиха с това копиране. Добре, че поне ноч няма.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#10

Да. Не ми допада дизайна. Липсата на инфраред би ме спряла да се сдобия. Иначе е впечатляващ
Цитирай
#11

ънбоксинг: http://en.miui.com/thread-2142403-1-1.html

hands on:


и още едно:

Цитирай
#12

С колко ли ще му се сдруска цената след месец се чудя, за да не търча като с MI note 3...
Цитирай
#13

Изчакай и ще видиш.Не предлага кой знае какво повече като телефон от mi note3, за да се хвърляш веднага на него.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#14

Снапдрагон 845
6“ дисплей
Орео
Камерите трябва да са добри
И няма инфраред


Май няма други разлики
Цитирай
#15

@suffer, изключвам Андроида, но всичко друго е МНОГО по-добро ми се струва.
Особено камерите и Снапдрагончето Smile
Макар и да не го усетя за моите нужди.
Странно - нарочно чакам седмица, не му пада цената.
Цитирай
#16

а първата вълна се разпродаде...
ще падне - няма къде да ходи. Но ще е около Ми 7, или BlackShark, Mi max 3...
където ще станат много телефони с две камери и високи параметри
Цитирай
#17

Някой знае ли кога ще пуснат глобалните продажби? Гледам за сега е само с китайски софтуер.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#18

Има ROM от xiaomi.eu, какво по-хубаво от това! Много ме сърбят ръцете за една такава слушалка.
Цитирай
#19

Поръчах 1 бр. 6/64 черен + оригиналното безжично зарядно на Xiaomi.
Уж е глобална версия. Ще го видя като пристигне.
Цитирай
#20

Пристигна след две отказани преди това поръчки и в крайна сметка трети търговец, защот другите си признаваха, че не е глобална версия.
Е, пак го купих на 563$+26$ DHL, а сега е 35$ по-евтин, но кеф цена няма Smile
По снимки ми изглеждаше по-грубоват и неприятен от MI NOTE 3, реалността е - уникален като усещане телефон!
По-голям дисплей, а по-малък телефон от него.
Около 270 000 на Антуту от втори опит.
БРУТАЛНА камера, а все пак правя сравнение с тази в Ми Ноте 3, която си е доооста добра.
Дойде си запечатан, китаецът не беше пипал абсолютно нищо.
Android 8.0 OREO + MIUI GLOBAL 9.5.4.0, глобална версия, европейско зарядно.
Сега чакам и безжичното зарядно на XIAOMI да видим с него как ще се представя зареждането.
Цитирай
#21

Вярно ли камерата е по-добра от на ми нот 3. Понеже и тя както казваш си беше ок. Само на тъмно малко повече куцаше сравнено с останалите съвременни камерфони. Също и стабилизацията при 2X зум я нямаши никаква.

Към момента съм с Мейт 10 про и си е ок отвсякъде. Но по-красив тел от Микс 2 не съм виждал и мисля да взема Mix 2S.
А дисплея какъв е? И като качество и като производител?   Има ли инфо, както за предните телефони на Ксиаоми.
По-ярък ли от на ми нот 3?
Цитирай
#22

Моят дойде с JDI , Mi Note 3-ката ми е с Sharp дисплей, лично на мен цветопредаването ми харесва осезаемо повече при Микса.
Цитирай
#23

(2018-05-21, 23:20:57)Eastern написа:  Пристигна след две отказани преди това поръчки и в крайна сметка трети търговец, защот другите си признаваха, че не е глобална версия.
Е, пак го купих на 563$+26$ DHL, а сега е 35$ по-евтин, но кеф цена няма Smile
По снимки ми изглеждаше по-грубоват и неприятен от MI NOTE 3, реалността е - уникален като усещане телефон!
По-голям дисплей, а по-малък телефон от него.
Около 270 000 на Антуту от втори опит.
БРУТАЛНА камера, а все пак правя сравнение с тази в Ми Ноте 3, която си е доооста добра.
Дойде си запечатан, китаецът не беше пипал абсолютно нищо.
Android 8.0 OREO + MIUI GLOBAL 9.5.4.0, глобална версия, европейско зарядно.
Сега чакам и безжичното зарядно на XIAOMI да видим с него как ще се представя зареждането.

Честито! Ще се обадя, ако имам път към теб да го видя!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#24

На Mi mix 2 панела е на JDI, предполагам и на 2S е така.Аз нямам забележки, доста ярък е и с много добри цветове.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Цитирай
#25

Странно как при 515 нита яркост бие ноте 3, който е с 550, по-малка площ за осветяване и по-голяма гъстота на пикселите.. Сигурно е заради Шарп дисплея...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)