Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ALEXISROM_OREO_3.1_S9PORT
#1

Здравейте експериментирам с този ром ALEXISROM_OREO_3.1_S9PORT. За сега се държи добре но ме дразни това, че няма търсачка на страниците където са иконите когато се инсталират ,и като имаш средно 70-80 приложения много трудно става да си откриеш някое конкретно и почваш икона по икона. Писах на ALEXISROM ама нищо. Да знаете за някое приложение търсачка което може да ми свърши работа.
Цитирай
Аксесоари
#2

За иконите в лаунчъра ли става въпрос?
Ако там - ъпдейт на touchwiz чрез apkmirror.
Можеш да сложиш друг лаунчър (например на Гугъл). В Google play е пълно.
Ако не става с ъпдейт, може да се опиташ да деинсталираш настоящия тъчуиз и да инсталираш по-стар или по-нов (изтегли друг задължително, за да не останеш без такъв).
Направи бекъп преди всичко, за всеки случай.
Цитирай
#3

Видях ги лаунчерите на Гугъл и Гугъл плей даже пробвах няколко но не ми харесват. Моят touchwiz е ъпдейтнът до последна версия. Остава да пробвам с по задна версия но нямали опасност ако деинсталирам най новата да не мога да сложа по стара .
Цитирай
#4

Има го този вариант. Затова си направи бекъп, ако го правиш (написал съм го). Сложи и резервен лаунчър.
Случвало ми се е да деинсталирам AOD на S7 edge за да сложа по-стара версия и той не се инсталира. В този случай се сбогуваш с рома, ако нямаш бекъп.
А процедурата е отегчителна за обратния път до рома. Затова бекъп за сигурност и спокойствие.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)