Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и дефекти при Huawei P20 Lite

Здравейте.От 3-4 дни ми стой бадж за актуализация на теми.Актуализация-няма,чистих кеша,рестартирах и нищо.Има ли някой със същия проблем?
Цитирай
Аксесоари

След време изчезва.. И при мен беше така, после май само се актуализира

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте.До скоро жена ми беше като мен с Huawei p8 lite и там снимките в галерията можеха да се избират по час-размер-заглавие.От няколко дни е с подарен p20 lite но там няма такива опции.Снимките например получени чрез вайбър ги съхрянява не по час на приемене а произволно/например снимка приета преди 2мин.отива в галерия по средата на всички снимки,където има снимки от преди 2 дни/.Къде са настройките и може ли това да се коригира?Благодаря Ви предварително.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Питам за последно това с потамняването среща ли се и при други.Софтуерен ли е наистина проблема и как се решава ако някои знае нека даде савет. Телефона не е изпускан. Пазен е мн добре но този дефект мн ме дразни.
Цитирай

Не разбирам какво е това потъмняване. Да не е от датчика за светлината.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Незнам от каде е но телефона както си работи добре и изведнъж потамнее нз. Всичко е изключено по принцип но загрее ли малко повече и потамнява незнам но ме дразни мн яко
Цитирай

За съжаление на моя прегоря екрана в двата края жълти петна на бял фон.Естествено го продадох новия собственик ще смени екрана тъй като е гаранционен просто мен ме издразни.

Samsung S23+
Цитирай

Здравейте! Закупих Huawei P20 Lite преди 6 дена от Теленор,сложих му стъклен протектор.След 3 дена на екрана се появи малка черна точка,почти незабележима,мислех че е прах,махнах протектора,пробвах да изчиста,не стана.Разбрах че е изгорял пиксел.След още 3 дена се появи втора черна точка на друго място,та още един изгорял пиксел.Телефона е в гаранция.Въпроса ми е,могат ли да се въстановят от само себе си пикселите или да го занеса в магазина?Изгорелите пиксели почти не се забелязват,но все пак нов телефон на няма и една седмица!
Цитирай

При моя се появи в горния лев край - жълта ивица...

Има ли някакъв апп за по-добри снимки?


ПП: Какви протектори/кейсове ползвате?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

А някой случайно да е пробвал да си смени мелодията на известие на viber... При мен не се получава.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Продалжава и Продалжава.Като загрее телефона и пак започва да става тамен екрана за кратко след което се оправя незнам на какво се далжи нито е испускан нито удрян.
Цитирай

Да попитам и аз взех си втори хуавей п20 лайт обаче когато го включваах не съм натисна нищо или е било несъзнателно и иска родителски контрол когато искам да му направя заводски настройки не дава защото иска код за достъп на родителя а аз не съм го правил
Някой ако може да помогне

Да попитам и аз взех си втори хуавей п20 лайт обаче когато го включваах не съм натисна нищо или е било несъзнателно и иска родителски контрол когато искам да му направя заводски настройки не дава защото иска код за достъп на родителя а аз не съм го правил
Някой ако може да помогне

AKRON Tab Seven duo android 4.1.1 16GB
Цитирай

Здравейте! И аз съм сред притежателите на този прекрасен телефон и имам един въпрос, ако някой може да даде решение. От скоро се появи този проблем - когато не влизам по-дълго време в Messenger, не получавам известия (4Gто ми е включено) и трябва да го отворя, пише Waiting for network и чак когато се установи връзка получавам съобщенията, как да се оправи?  Undecided
Цитирай

Да го сложиш в защитени приложения.

 
Цитирай

(2019-01-30, 20:28:38)NoMaD написа:  Да го сложиш в защитени приложения.
 
Как става това?  Big Grin
Цитирай

Нямаш ли такава опция в телефона или например - автостарт?

 
Цитирай

(2019-01-30, 20:51:23)NoMaD написа:  Нямаш ли такава опция в телефона или например - автостарт?

Не ги намирам, пробвах през Батерия -> Стартиране, но не знам дали това имаш предвид
Цитирай

Не, при тази опция избраните от потребителя приложения остават активни, докато устройството е в stenbay режим.

 
Цитирай

(2019-01-30, 22:26:12)NoMaD написа:  Не, при тази опция избраните от потребителя приложения остават активни, докато устройството е в stenbay режим.

Ясно. Но не ги намирам другите  Sad
Цитирай

(2019-01-30, 22:56:13)jolg_16 написа:  Ясно. Но не ги намирам другите  Sad

Някой ще помогне ли къде са тези настройки?  Huh
Цитирай

И при мен беше така известно време, провери за ъпдейт от плей магазина, ако всичко там е до последна версия, виж във мениджър тел.>DropZone там дали е със отметка и ако там всичко е наред тогава провери телефона да не го ограничава заради висока консумация а именно Настройки>батерия>горе в дясно колелцето>Приложения, консумиращи енергия.



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

(2019-02-02, 11:50:40)mom4ev написа:  И при мен беше така известно време, провери за ъпдейт от плей магазина, ако всичко там е до последна версия, виж във мениджър тел.>DropZone там дали е със отметка и ако там всичко е наред тогава провери телефона да не го ограничава заради висока консумация а именно Настройки>батерия>горе в дясно колелцето>Приложения, консумиращи енергия.
Много ти благодаря! Нямам последната актуализация. Влезнах в Менидж. тел. в Dropzone, там има отметка, влезнах и в Приложения, консумиращи енергия и пише "Без приложен с интенз разход на енергия".
Цитирай

(2019-02-02, 12:01:37)jolg_16 написа:  Много ти благодаря! Нямам последната актуализация. Влезнах в Менидж. тел. в Dropzone, там има отметка, влезнах и в Приложения, консумиращи енергия и пише "Без приложен с интенз разход на енергия".

Когато си включил приложението,цъкаш на квадратчето долу вдясно,където показва отворените приложения и на катинарчето с пръст - да се затвори. Така ще ти е активно приложението постоянно.

The Truth is out there.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Krisign за това мнение:
  • jolg_16
Цитирай

(2019-02-02, 17:00:39)Krisign написа:  Когато си включил приложението,цъкаш на квадратчето долу вдясно,където показва отворените приложения и на катинарчето с пръст - да се затвори. Така ще ти е активно приложението постоянно.
Благодаря ти много!
редакция: направих го, но пак се разпада връзката с интернета, ако не го отварям малко по-дълго време.. явно така ще го ползвам
Цитирай

брей направо се отказвам от този телефон ,а мн се бях навил за него....явно самсунга си е самсунг пък какъвто ще да е...ужас
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)