Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 5 Plus - пукнат дисплей. Гаранция?
#26

Каква е разликата в дисплеите?

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
Аксесоари
#27

Различни производители . Колегата спомена на че Тамниа дисплеите след време пожълтявали . Това е разликата

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#28

Аз май съм идиот, защото не виждам с кой дисплей е моя Redmi 5. Въвеждам кода, ама никъде не видях инфо за дисплея. Иначе моя телефон го взех от Технополис. Там историята с фалшивите ROM-ве, няма как да стане. Ако го поръчвате от незнайни продавачи в Али или интернет, тогава е опасно.
Колкото до дисплея, едва ли ще ти признаят гаранцията. Но се надявам да греша. Стискам палци.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#29

Като го въвведеш кода избираш първото меню което за информация на версията . Някъде надолу по редовете пише LCD . Гледай малко по внимателно Smile и ще го видиш . Там видях какви са камерите на 5+ .
Стискаме и ние палци всичко да мине по гаранция , защто иначе смяната ще е за твоя сметка което е неприятно при нов телефон

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#30

При редми 5 е различно. Май се избира single item test и тогава излиза списък с опции
Цитирай
#31

Здравейте отново. От Технополис най накрая ми върнаха телефона, както и очаквах не признаха гаранцията. От сервиза ми предложиха смяна на дисплея на цена 158лв. Утре ще им звъня да се разберем, как ще станат нещата.

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

Samsung s6 32GB
Asus Transformer Pad TF700T 32GB
Цитирай
#32

Майко мила, той колкото половиния телефон.
Според мен трябва да проведеш домашно разследване как така такова стъкло се е пукнало от само себе си Big Grin и понеже бог не съществува, би трябвало да има научно обяснение, като например падане от метър, горе-долу колкото са високи и домашните бюра...

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)