Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Без седмични ъпдейти на 6ти април
#1

Здравейте, както се вижда и от заглавието, тази седмица няма да има публични china и global dev, заради Qingming Festival (известен и като Tomb-Sweeping Day) - не се наемам да превеждам и двете какво са.

Само бета тестерите ще имат достъп до затворената бета, която реално е била пусната във вторник, но тук не знам такива освен @Friz
Аксесоари
#2

Ако на някой му е интересно какъв е този фестивал , фестивала им е подобен на нашите помени и задушници,почит към починалите роднини и приятели .

Xiaomi Mi9T  6/64
#3

Ужас чак сега видях темата тоя тЪпаталк за нищо не става. Иначе на 03.04.2018г имаше бета  Big Grin
#4

Не съм те тагнал правилно, вероятно затова не ти е излязло
#5

Да не пиша в другата тема. Ако сложа global dev ROM, Mi аканта се запазва нали? Също така, как се държи global dev? Защото ако го сложа, ще е на основен телефон. И не искам да имам проблеми.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#6

Името Дев, е защото е бета и са възможни бъгове, освен това ще ти идват седмични ъпдейти, което може да ти е дразнещо.
В повечето случаи става за всекидневна употреба и все пак зависи кой ще го ползва.
При слагане на заключен буутлоудър ще ти ресетне настройките - по принцип е добре да разкачаш акаунтите преди ресет, за всеки случай. Може да се озовеш без имеи, без нет.. И да не можеш да се впишеш и да си ползваш телефона...
Само предупреждавам Smile

И заключвам темата, защото тя си изпълни предназначението
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)